OBI Farba na výhrevné telesá lesklá antracitová 375 ml
Číslo výrobku 2552040Opis výrobku
Číslo výrobku 2552040
OBI farba na vykurovacie telesá
OBI farba na vykurovacie telesá je špeciálna rýchloschnúca PU akrylová farba na vodnej báze vhodná pre nátery radiátorov, potrubí a vykurovacích telies v interiéri. Je trvanlivá, odolná proti nárazom, nežltne, veľmi dobre kryje a odoláva teplotám do cca 90 °C. Ľahko sa nanáša štetcom, valčekom alebo striekaním. Ideálny počet vrstiev 2. Spotreba cca 80 ml/m2. Povrch je suchý po cca 1 hodine a pretierateľný po cca 12 hodinách. Pri nižších teplotách alebo vyššej vlhkosti sa doba usychania môže líšiť. Náradie po použití očistite vodou, v prípade potreby s prídavkom saponátu.
Informácie o výrobcovi
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498377452
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Výhrevné telesá |
| Číslo RAL: | Antracitovo šedá RAL 7016 |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Odolnosť proti poveter. vplyvom a UV žiareniu: | Vysoký |
| Paropriepustnosť: | Žiadny údaj |
| Vzhľad: | Netransparentné |
| Základný materiál: | Vodou riediteľné |
| Bez rozpúšťadiel: | Bez obsahu rozpúšťadiel |
| Dlhodobá ochrana: | Bez dlhodobej ochrany |
| Stupeň lesku: | Lesklá |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 8 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, Natieranie,Striekanie |
| Pretierateľný od cca: | 12 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Bez konzervačných látok: | S konzervačnými látkami |
| Vôňové vlastnosti: | Bez zápachu |
| Vhodné pre alergikov na izotiazolinóny: | Nevhodný |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Certifikácia „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Vhodné na detské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pre detské hračky |
| Spotreba m2/ml: | 0,1 ml |
| Vhodný na podklad: | Kov, železo, oceľ, zbrúsené staré nátery |
| Objem (l): | 0 375 l |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 409 g |
| Výška: | 8,7 cm |
| Šírka: | 8,4 cm |
| Hĺbka: | 8,4 cm |









