OBI Farba na vykurovacie telesá lesklá biela 375 ml
Číslo výrobku 1607340Opis výrobku
Číslo výrobku 1607340
OBI farba na vykurovacie telesá
OBI farba na vykurovacie telesá je špeciálna rýchloschnúca PU akrylová farba na vodnej báze vhodná pre nátery radiátorov, potrubí a vykurovacích telies v interiéri. Je trvanlivá, odolná proti nárazom, nežltne, veľmi dobre kryje a odoláva teplotám do cca 90 °C. Ľahko sa nanáša štetcom, valčekom alebo striekaním. Ideálny počet vrstiev 2. Spotreba cca 80 ml/m2. Povrch je suchý po cca 1 hodine a pretierateľný po cca 12 hodinách. Pri nižších teplotách alebo vyššej vlhkosti sa doba usychania môže líšiť. Náradie po použití očistite vodou, v prípade potreby s prídavkom saponátu.
Informácie o výrobcovi
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498362878,4004014321607,4003498441849,4004014104552
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Výhrevné telesá |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Základný materiál: | Na báze vody |
| Bez rozpúšťadiel: | Bez obsahu rozpúšťadiel |
| Stupeň lesku: | Lesklá |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Trieda krycej schopnosti: | 1 - Najvyššia krycia sila |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 8 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie, striekanie |
| Pretierateľný od cca: | 12 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Bez konzervačných látok: | S konzervačnými látkami |
| Vôňové vlastnosti: | Bez zápachu |
| Vhodné pre alergikov na izotiazolinóny: | Nevhodný |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Certifikácia „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Vhodné na detské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pre detské hračky |
| Objem (l): | 2,5 l |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 468 g |
| Výška: | 8,7 cm |
| Šírka: | 8,4 cm |
| Hĺbka: | 8,4 cm |









