Xyladecor Podlahový lak polyuretanový polomatný 2,5 l
Číslo výrobku 3368222Opis výrobku
Číslo výrobku 3368222
Xyladecor podlahový lak je bezfarebný jednozložkový lak na báze rozpúšťadiel na použitie v interiéri na najrôznejšie drevené povrchy ako sú parkety, obloženie, dvere, zábradlia. Tvorí hodvábne polomatný alebo lesklý povrch odolný voči oteru. Neodporúčame používať lak na vysoko zaťažované povrchy ako tanečné parkety alebo telocvične. Nepoužívajte na vykurované povrchy alebo na povrchy napustené olejom či voskom.
Informácie o výrobcovi
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
4000729066970,4000729075552,5010212453827
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodný na podklad: | Drevo |
| Ideálne vhodný na: | Drevo |
| Spotreba m2/ml: | 12 ml |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Vôňové vlastnosti: | Charakteristické |
| Suchý na povrchu po cca: | 3 h |
| Pretierateľný od cca: | 24 h |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie |
| Teplota spracovania: | 5 °C |
| Typ náteru: | Bezfarebné |
| Odporúčaný počet náterov: | 3 ks |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Bez rozpúšťadiel: | Nie je bez rozpúšťadiel |
| Základný materiál: | S obsahom rozpúšťadiel |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,60 kg |
| Výška: | 15,8 cm |
| Šírka: | 15,6 cm |
| Hĺbka: | 15,6 cm |











