Xyladecor Podlahový lak vodou riediteľný lesklý 2,5 l
Číslo výrobku 3368271Opis výrobku
Číslo výrobku 3368271
Xyladecor podlahový lak vodou riediteľný je bezfarebný lak na vodnej báze na použitie v interiéri na najrôznejšie drevené povrchy ako sú parkety, obloženie, dvere, zábradlia a iné. Tvorí hodvábne polomatný alebo lesklý povrch odolný voči oteru. Nemení farbu dreva, preto nevyžaduje predchádzajúce použitie špeciálneho podkladového laku. V nádobe vyzerá lak bielo, ale mliečne sfarbenie zmizne, akonáhle lak vyschne. Neodporúčame používať lak na vysoko zaťažované povrchy ako tanečné parkety alebo telocvične. Nepoužívajte na vykurované povrchy alebo na povrchy napustené olejom či voskom.
Informácie o výrobcovi
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
4000729067014,4000729075583
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodný na podklad: | Drevo |
| Ideálne vhodný na: | Podlahy, drevené obklady, schody |
| Spotreba m2/ml: | 12 ml |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Vôňové vlastnosti: | Charakteristické |
| Suchý na povrchu po cca: | 2 h |
| Pretierateľný od cca: | 2 h |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie |
| Teplota spracovania: | 5 °C |
| Typ náteru: | Bezfarebné |
| Odporúčaný počet náterov: | 3 ks |
| Stupeň lesku: | Lesklá |
| Bez rozpúšťadiel: | Bez obsahu rozpúšťadiel |
| Základný materiál: | Na báze vody |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,61 kg |
| Výška: | 15,7 cm |
| Šírka: | 15,7 cm |
| Hĺbka: | 15,7 cm |









