Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Egger Basic Laminátová podlaha EBL019 Dub Grove sivo-hned. Classic 1292x193 mm

Č.výr. 1750470

  • Záťažová trieda 23/31
  • V4 škára
  • Antialergénne, ľahko udržiavateľná
  • Vhodná pre použitie s podlahovým vykurovaním
  • Jednoduchá pokládka
  • Hrúbka 8 mm
Informácie o výrobku
 
21,91 EUR
10,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1750470

Egger Basic laminátová podlaha s celkovou hrúbkou 8 mm je vhodná pre celý obytný priestor s intenzívnym používaním a v komerčných priestoroch s miernym používaním. Vďaka flexibilnému spracovaniu bez použitia lepidla je okamžite pochôdzna a ponúka vynikajúcu stabilitu plochy. Vďaka priznanej škáre v tvare V zostanú škáry po celú dobu životnosti podlahy bez zmien a celkový vzhľad podlahy pôsobí kompaktne. Kladenie Egger Basic laminátovej podlahy je možná aj na podlahové kúrenie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Hrúbka:8 mm
Trieda použitia:NKL 23/31
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 292 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:14,5 kg
Výška:8 mm
Šírka:19,3 cm
Dĺžka:129,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore