7.3.2021 3:05


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Egger Home Laminátová podlaha Classic dub Sedan

Č.výr. 1570316

  • Bez PVC a zmäkčovadiel, trvácna a ekologická - vhodná aj pre alergikov
  • Podlaha je vyrobená v Nemecku z prírodných drevených vlákien - rýchle pokladanie bez lepidla so zámkovým systémom Uni fit! Systém pokladania
  • Moderná a svetlostála laminátová podlah
Informácie o výrobku
 
19,91 EUR
9,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1570316

Egger Home laminátová podlaha Classic dub Sedan je praktická, trvácna a jednoduchá na udržiavanie. Vďaka antistatickým vlastnostiam a palubovým doskám v štandardnom tvare Classic je všestranne použiteľná nezávisle od veľkosti miestnosti. So záťažovou triedou 32 je vhodná do všetkých súkromných obytných priestorov, ako aj do komerčných priestorov s bežnou záťažou, ako sú čakárne alebo kancelárie. Laminátová podlaha je taktiež vhodná na pokladanie na podlahové kúrenie.

Vzhľad dubového dreva v trendovej bielej.
br>Tento podlahový dekor je spojením bielej farby s dubovým drevom. Vzniká tak dekorový vzhľad, ktorý vďaka rozmanitej textúre v kombinácii s rezervovanou farbou pôsobí veľmi zaujímavo. Svetlý vzhľad dreva dodáva každej miestnosti harmonický a prívetivý nádych. Vďaka obvodovému skoseniu v tvare V je autentický vzhľad drevených dosiek perfektne uvedený na scénu.

Čisté a rýchle pokladanie
So zámkovým systémom Uni fit! bez problémov zvládnete pokladanie podlahy rýchlo a svojpomocne. Laminátová podlaha sa pokladá bez lepidla, vďaka čomu ide práca rýchlo od ruky a predovšetkým v čistote. Laminát sa po pokládke môže okamžite zaťažiť chôdzou a presvedčí vás svojou výbornou plošnou stabilitou. Balík obsahuje 1,99 m2 laminátovej podlahy so vzhľadom dreva s rozmermi 20,5 cm x 131 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Svetlý
Hrúbka:8 mm
Trieda použitia:32
Izolácia proti hluku chodenia:Nie
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Deko-simulácia:Dub
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 291 mm
Tvar hrany:S fázou
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:14,3 kg
Výška:6,3 cm
Šírka:20,5 cm
Dĺžka:131,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore