3.6.2020 8:52


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Egger Home Laminátová podlaha Classic dub Trilógia prírodný vzhľad

Č.výr. 1570332
  • Bez PVC a zmäkčovadiel, trvácna a ekologická - vhodná aj pre alergikov
  • Podlaha je vyrobená v Nemecku z prírodných drevených vlákien - rýchle pokladanie bez lepidla so zámkovým systémom Uni fit! Systém pokladania
  • Moderná a svetlostála laminátová podlah
Informácie o výrobku
19,91 EUR
9,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

93 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1570332

Egger Home laminátová podlaha Classic dub Trilógia v prírodnom vzhľade je praktická, trvácna a jednoduchá na udržiavanie. Vďaka antistatickým vlastnostiam a palubovým doskám v štandardnom tvare Classic je všestranne použiteľná nezávisle od veľkosti miestnosti. So záťažovou triedou 32 je vhodná do všetkých súkromných obytných priestorov, ako aj do komerčných priestorov s bežnou záťažou, ako sú čakárne alebo kancelárie. Laminátová podlaha je taktiež vhodná na pokladanie na podlahové kúrenie.

Štýlové dubové drevo v prírodnom odtieni
V tomto dekore sa spája mimoriadne autentický celkový vzhľad s hrčami, trhlinami a klasickou štruktúrou dubového dreva v jeden obraz. Prirodzené svetlé sfarbenie dodáva podlahe teplé vyžarovanie. Je všestranne kombinovateľná, tak so svetlými, ako aj s tmavými univerzálnymi farbami.

Čisté a rýchle pokladanie
So zámkovým systémom Uni fit! bez problémov zvládnete pokladanie podlahy rýchlo a svojpomocne. Laminátová podlaha sa pokladá bez lepidla, vďaka čomu ide práca rýchlo od ruky a predovšetkým v čistote. Laminát sa po pokládke môže okamžite zaťažiť chôdzou a presvedčí vás svojou výbornou plošnou stabilitou. Balík obsahuje 1,99 m2 laminátovej podlahy so vzhľadom dreva s rozmermi 19,3 cm x 129,1 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Stredný
Hrúbka:8 mm
Trieda použitia:32
Izolácia proti hluku chodenia:Nie
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Deko - simulácia:Dub
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 291 mm
Trieda oteru:AC 4
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:14,3 kg
Výška:6,3 cm
Šírka:20,5 cm
Dĺžka:131,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore