5.12.2020 23:32


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Egger Home Laminátová podlaha Classic dub Trilógia prírodný vzhľad

Č.výr. 1570332
  • Bez PVC a zmäkčovadiel, trvácna a ekologická - vhodná aj pre alergikov
  • Podlaha je vyrobená v Nemecku z prírodných drevených vlákien - rýchle pokladanie bez lepidla so zámkovým systémom Uni fit! Systém pokladania
  • Moderná a svetlostála laminátová podlah
Informácie o výrobku
19,91 EUR
9,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1570332

Egger Home laminátová podlaha Classic dub Trilógia v prírodnom vzhľade je praktická, trvácna a jednoduchá na udržiavanie. Vďaka antistatickým vlastnostiam a palubovým doskám v štandardnom tvare Classic je všestranne použiteľná nezávisle od veľkosti miestnosti. So záťažovou triedou 32 je vhodná do všetkých súkromných obytných priestorov, ako aj do komerčných priestorov s bežnou záťažou, ako sú čakárne alebo kancelárie. Laminátová podlaha je taktiež vhodná na pokladanie na podlahové kúrenie.

Štýlové dubové drevo v prírodnom odtieni
V tomto dekore sa spája mimoriadne autentický celkový vzhľad s hrčami, trhlinami a klasickou štruktúrou dubového dreva v jeden obraz. Prirodzené svetlé sfarbenie dodáva podlahe teplé vyžarovanie. Je všestranne kombinovateľná, tak so svetlými, ako aj s tmavými univerzálnymi farbami.

Čisté a rýchle pokladanie
So zámkovým systémom Uni fit! bez problémov zvládnete pokladanie podlahy rýchlo a svojpomocne. Laminátová podlaha sa pokladá bez lepidla, vďaka čomu ide práca rýchlo od ruky a predovšetkým v čistote. Laminát sa po pokládke môže okamžite zaťažiť chôdzou a presvedčí vás svojou výbornou plošnou stabilitou. Balík obsahuje 1,99 m2 laminátovej podlahy so vzhľadom dreva s rozmermi 19,3 cm x 129,1 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Stredný
Hrúbka:8 mm
Trieda použitia:32
Izolácia proti hluku chodenia:Nie
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Deko-simulácia:Dub
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 291 mm
Trieda oteru:AC 4
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:14,3 kg
Výška:6,3 cm
Šírka:20,5 cm
Dĺžka:131,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore