Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Egger Home Laminátová podlaha EHL015 Dub Toscolano svetlý

Č.výr. 1658830

  • Balenie 1,99 m2
  • Rozmer: (V x Š) 1,291 x 193 mm
  • Hrúbka: 8 mm
  • Dlhá životnosť
  • Stálofarebná bez vyblednutia
  • Odpudzujúca nečistoty
  • Antialergénna
  • Vhodná pre použitie s podlahovým vykurovaním
Informácie o výrobku
27,77 EUR
13,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

77 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1658830

Laminátové podlahy Egger Home sú praktické, vysoko kvalitné a ľahko sa udržujú. Podlahové dosky v obvyklom formáte Classic (klasické lamely) sú pri použití všestranné a to bez ohľadu na veľkosť miestnosti. Autentický efekt drevenej podlahovej dosky je dokonale vyzdvihnutý vďaka obvodovému V-skoseniu . Zošikmenie na všetkých štyroch stranách podlahovej krytiny (priznané špáry 4).

Jednoduchá inštalácia vďaka jednoduchému systému UNI Fit!

Tento variant podlahy Home je vhodný pre všetky súkromné obytné priestory aj pre komerčné priestory s bežným zaťažením, ako sú čakárne alebo kancelárie.Je odolná voči oteru a trvanlivá (aplikačné trieda 32). Jej svetlostály povrch si zachováva pôvodné farby a nevybledne ani po mnohých dňoch vystavených intenzívnemu slnečnému žiareniu. Podlaha je antistatická a vďaka svojim antistatickým vlastnostiam sú elektrické náboje znížené na minimum. Pri kontakte s vodivou plochou nedochádza k elektrostatickému výboju.

Povrchová úprava z melamínovej živice odpudzuje nečistoty a je podobná kuchynskej pracovnej doske. Vďaka nej sa ľahko a rýchlo čistí a je vhodná pre osoby trpiace alergiami.
Prirodzene zdravé bývanie! Laminátová podlaha s certifikáciou PEFC je z 90 % vyrobená z prírodných vlákien dreva pochádzajúceho z udržateľne obhospodárovaných lesov. Je zaručene bez PVC, zmäkčovadiel a škodlivých látok. Vďaka tomu možno podlahu dokonca recyklovať. Výrobok dokonca viaže škodlivý skleníkový plyn CO2, čím významne prispieva k ochrane životného prostredia a zabezpečuje tiež zdravé prostredie Vášho domova.

Produkty Egger sú najznámejším a najdlhšie známym držiteľom ekologickej pečate Blue Angel , ktorá je známkou neškodnosti voči životnému prostrediu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Svetlý
Optika:1-lamela
Hrúbka:8 mm
Trieda použitia:32
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Deko-simulácia:Dub
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 291 mm
Tvar hrany:S V-škárou
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13,9 kg
Výška:130,5 cm
Šírka:20,5 cm
Dĺžka:6,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore