Egger Laminátová podlaha NS Aqua Classic EL2027 dub Victoria prír. 1292x193x8 mm
Číslo výrobku 2644649Opis výrobku
Číslo výrobku 2644649
EGGER NatureSense Aqua - univerzálna vodeodolná podlaha na použitie v kúpeľniach a kuchyniach
S nekomplikovanou laminátovou podlahou NatureSense Aqua si môžete robiť, čo chcete. Vďaka vodotesnému systému Aqua CLIC it! je všestranným pomocníkom pre vašu domácnosť. Či už v kúpeľni alebo v kuchyni, vodotesný zaklapávací systém poskytuje spoľahlivú ochranu proti prenikaniu vlhkosti a zaručuje jednoduchú a flexibilnú pokládku. Je takmer samozrejmé, že podlaha je odolná proti škvrnám, ľahko sa čistí, je odolná proti poškriabaniu, nárazom, protišmyková a svetlostála. A nielen jej vzhľad, ale aj skladba podlahy je jedinečná. Samozrejme zaujme predovšetkým na pohľad vďaka skvelým dekorom a autentickým povrchovým štruktúram.
Prednosti podlahy NatureSense Aqua
- Vodeodolná po dobu až 24 hodín
- Ekologicky udržateľná a vhodná pre zdravé bývanie
- Robustný povrch
- Jednoduchá inštalácia vďaka flexibilnému zaklapávaciemu systému CLIC it!**
- Vhodné pre teplovodné aj pre elektrické podlahové vykurovanie*
- Prírodné dekory
Varianty podlahy NatureSense
- NatureSense - Podlaha pre každého
- NatureSense Herringbone - Štýlová klasika kombinuje nadčasové dekory rybej kosti s výhodami laminátu
- NatureSense Aqua - Univerzálna vodeodolná podlaha na použitie v kúpeľniach a kuchyniach
- NatureSense Aqua+ - Atraktívna podlaha s extra ochranou proti vode
Zloženie podlahy NatureSense
Laminátové podlahy EGGER sa vyrábajú tzv. metódou DPL (direct pressed laminate / priamo lisovaný laminát). Laminátové podlahy NatureSense sú navrhnuté vrstvu po vrstve a neobsahujú PVC ani zmäkčovadlá.
1. Robustný povrch s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu chráni pred poškriabaním, UV žiarením a drobnými nehodami každodenného života
2. Dekoračný papier pre atraktívny vzhľad
3. Nosná doska HDF+ na báze dreva so spoľahlivou ochranou proti napučaniu
4. Vodotesný inštalačný systém Aqua CLIC it! pre jednoduchú a spoľahlivú pokládku
5. Protiťahový papier stabilizuje a chráni pred deformáciou
Jednotlivé komponenty sa k sebe lisujú za vysokého tlaku a tepla. Po fáze ochladenia sa podlahové dosky rezajú a potom sa frézujú zaklapávacie profily.
*Vhodnosť pre podlahové vykurovanie
Podlahy Egger sú vhodné na teplovodné podlahové vykurovanie aj na elektrické podlahové vykurovanie. Teplota povrchu podlahovej konštrukcie nesmie prekročiť 28 °C, a je tiež potrebné zabrániť príliš rýchlemu zahrievaniu. Pokládka na systémy povrchového vykurovania s funkciou nočnej akumulácie nie je povolená. Laminátové podlahy Egger môžu byť pokladané iba na elektrické systémy povrchového/fóliového vykurovania, ktoré sú vybavené teplotnými senzormi a regulátormi.
**Plávajúci spôsob pokládky so systémom CLIC it!
Pri tomto type inštalácie podlahy sa nič nelepí ani neskrutkuje. Jednotlivé podlahové palubovky sa jednoducho vzájomne spájajú pomocou zaklapávacieho podlahového systému.Podlaha spočíva na podklade bez pevnej väzby a môže sa voľne pohybovať a reagovať. Preto tu hovoríme o "plávajúcej pokládke". Vďaka Egger zaklapávaciemu podlahovému systému je plávajúca pokládka jednoduchá, rýchla a flexibilná.
EGGER MORE FROM WOOD
Ako výrobca laminátu pôsobí Egger na trhu už viac ako 20 rokov a je jedným z vedúcich dodávateľov vysoko kvalitných laminátových podláh v Európe. Každý, kto zvolí laminátovú podlahu značky Egger, sa rozhodol pre podlahu najvyššej kvality, ktorá mu bude mnoho rokov prinášať radosť a vytvárať príjemné prostredie vo všetkých obytných priestoroch.
Laminátové podlahy majú veľmi pekný vzhľad a sú plne v súlade s novými podlahovými trendmi. Okrem toho sú laminátové podlahy Egger mimoriadne odolné a univerzálne použiteľné. Laminátové podlahy Aqua+ alebo Aqua CLIC it! sú navyše odolné voči vlhkosti.
Egger dbá na environmentálny faktor v odvetví a používa pri výrobe podláh iba drevo z udržateľného lesného hospodárstva.
Informácie o výrobcovi
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9007022593894
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Hrúbka: | 8 mm |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie |
| Deko-simulácia: | Dub |
| Tvar hrany: | S obvodovou V-drážkou |
| Trieda oteru: | AC 4 |
| Obsah balenia: | 8 ks |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Ťažko horľavé (Bfl, Cfl) |
| Obsah: | 1 995 m² |
| Druh pokládky: | Klikací systém |
| Optika: | Podlaha vidieckeho domu |
| Trieda použitia: | 32 |
| Vodotesné: | Vodotesné |
| Odolnosť voči vode: | 10 917 627 h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15,4 kg |
| Výška: | 8 mm |
| Šírka: | 19,3 cm |
| Hĺbka: | 129,2 cm |













