Kaindl Laminátová podlaha 37528 dub Trevi 1380 x 193 x 6 mm
Číslo výrobku 2732246Opis výrobku
Číslo výrobku 2732246
Laminát je názov pre podlahu s viacvrstvovou štruktúrou. Skladá sa z HDF nosnej dosky s podložkou, moderného dekoru a oteruvzdornej povrchovej vrstvy. Laminátové podlahy Kaindl sú obľúbené predovšetkým vďaka nekonečnému množstvu veľkostí a dekorov.
Výhody laminátovej podlahy v porovnaní s inými podlahami
- Obzvlášť odolná a svetlostála
- Ľahko udržiavateľná
- Zdravá podlahová krytina
- Cenovo priaznivá alternatíva parkiet
- Jednoduchá pokládka
- Robustná a odolná proti oderu
- Veľký výber dekorov
- Ľahko kombinovateľná s izoláciou kročajového hluku
Vďaka integrovanému systému Click nainštalujete podlahu ľahko, rýchlo a bez lepidla. Oproti lepenej podlahe sú podlahy so systémom Click okamžite pochôdzne a pokiaľ sa časom niektorý dielec opotrebuje, vymeníte ho ľahko a rýchlo. Podlahu rýchlo nainštalujete na veľké plochy. Pokládku môže vykonať ľahko nielen profesionál, ale aj hobby remeselník.
Záťažová trieda 23/31
V závislosti od intenzity budúceho využitia podlahy sa rozlišujú triedy použitia pre súkromné domáce použitie a komerčné použitie. Laminátové podlahy triedy 23/31 využijete v obytných miestnostiach s vysokým využitím (schodiská, kuchyne, chodby) alebo v komerčných priestoroch s nízkym využitím (hotelové izby, archívy, malé kancelárske priestory alebo konferenčné miestnosti).
Informácie o výrobcovi
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936083316
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Svetlá |
| Hrúbka: | 6 mm |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie okrem elektrického |
| Deko-simulácia: | Dub |
| Trieda oteru: | AC 3 |
| Obsah balenia: | 11 ks |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Ťažko horľavé (Bfl, Cfl) |
| Obsah: | 2,93 m² |
| Druh pokládky: | Klikací systém |
| Optika: | Drevo |
| Trieda použitia: | 31 |
| Vodotesné: | Nie vodotesné |
| Odolnosť voči vode: | 10 917 603 h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,28 kg |
| Výška: | 138,0 cm |
| Šírka: | 19,3 cm |
| Hĺbka: | 6 mm |












