Kaindl Laminátová podlaha Excellent K462 EG dub Gold Volcano 1383 x 246 x 7 mm
Číslo výrobku 2730414Opis výrobku
Číslo výrobku 2730414
Laminátová podlaha Kaindl Excellent je ľahká a moderná podlahová krytina, ktorá zaujme svojim autentickým vzhľadom dreva, ktorú len ťažko rozoznáte od pravej drevenej podlahy. Je robustný, odpudzuje nečistoty, ľahko sa udržuje a je extrémne odolná. Laminátové podlahy Kaindl sú obľúbené predovšetkým vďaka nekonečnému množstvu veľkostí a dekorov.
Jednoduchá inštalácia pomocou Click systému
Vďaka integrovanému systému Click nainštalujete podlahu ľahko, rýchlo a bez lepidla. Oproti lepenej podlahe sú podlahy so systémom Click okamžite pochôdzne a pokiaľ sa časom niektorý dielec opotrebuje, vymeníte ho ľahko a rýchlo. Podlahu rýchlo nainštalujete na veľké plochy. Pokládku môže vykonať ľahko nielen profesionál, ale aj hobby remeselník.
Využitie
S prevádzkovou triedou 23/32 využijete laminátovú podlahu Kaindl Excellent v obytných priestoroch s intenzívnou prevádzkou, napríklad v obývacích izbách a vstupných halách alebo v komerčných priestoroch s nízkym alebo občasným využitím, napríklad v spálňach, hoteloch, konferenčných miestnostiach a malých kanceláriách.
Informácie o výrobcovi
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936083569
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Hrúbka: | 7 mm |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie okrem elektrického |
| Deko-simulácia: | Dub |
| Tvar hrany: | S obvodovou V-drážkou |
| Trieda oteru: | AC 4 |
| Obsah balenia: | 9 ks |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Ťažko horľavé (Bfl, Cfl) |
| Druh pokládky: | Klikací systém |
| Optika: | Drevo |
| Trieda použitia: | 32 |
| Vodotesné: | Nie vodotesné |
| Odolnosť voči vode: | 10 917 602 h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18,0 kg |
| Výška: | 7 mm |
| Šírka: | 24,6 cm |
| Hĺbka: | 138,3 cm |













