Kaindl Laminátová podlaha Masterfloor Life dub Bradford 1383 x 244 x 8,5 mm
Číslo výrobku 2437929Opis výrobku
Číslo výrobku 2437929
Life MASTERFLOOR by KAINDL
Naspäť k prírode - prirodzene s drevom! Žiadny iný materiál ako drevo nevyžaruje toľko tepla a útulnosti. Preto sú drevené podlahy Masterfloor Life tak žiadané medzi tými, ktorí oceňujú útulnú domácu atmosféru. Prírodný povrch dreva lahodí oku, je odolný, ľahko sa udržuje a má dlhú životnosť. Ani vlhkosť mu neublíži. Tieto podlahy sú opatrené nosnou doskou AQUApro a sú vodeodolné.
Vlastnosti podláh Kaindl Masterfloor Life
- Z pravého dreva
- Vodeodolné (testované podľa NALFA Laminate Surface Swell Test a podľa ISO 4760)
- Odolné voči poškriabaniu
- Bez obsahu PVC
- Ekologicky prívetivé
Štruktúra podláh Kaindl Masterfloor Life
- Viacvrstvový lak odolný voči UV žiareniu
- Povrch z pravého dreva s hrúbkou 0,6 mm
- Ekologická nosná doska AQUApro HDF s okrajovým tesnením
- Uzatváracia vrstva z pravého dreva s hrúbkou 0,6 mm
Úžitková trieda 32
Úžitková trieda je štandardným spôsobom delenia podlahových krytín podľa odporúčanej záťaže a použitia. Podlahy úžitkovou triedou 32 sú určené do komerčných priestorov s priemernou prevádzkou, napríklad do školských jedální, malých kancelárií, butikov a ďalších.
Trieda oderu AC 4 - Veľmi silné zaťaženie
Trieda oderu nám hovorí, aká je laminátová plávajúca podlaha odolná voči oderu a obrusu a aká je odolnosť povrchovej vrstvy na ochodenie. Podlahy s triedou oderu AC 4 sú vhodné do všetkých miestností v čase či byte a sú odporúčané aj pre väčších domácich miláčikov. Zároveň je vhodná na využitie v komerčných priestoroch s priemernou prevádzkou.
MASTERFLOOR by KAINDL
Podlahy Masterfloor vynikajú živými povrchmi a neporovnateľnou autenticitou. Vyžarujú nadčasovú krásu a prirodzenosť. Vďaka širokému množstvu odtieňov a formátov sú vhodné prakticky kamkoľvek a zapadnú do každého dizajnového konceptu. Podlahy Masterfloor sú kvalitným výrobkom z Rakúska. Nesú pečať Modrý Anjel a spĺňajú najprísnejšie požiadavky na znečistenie a emisie eko-Inštitútu a majú certifikáciu PEFC.
Informácie o výrobcovi
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936077179
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Hrúbka: | 8,5 mm |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie okrem elektrického |
| Deko-simulácia: | Dub |
| Tvar hrany: | S mikro skosením |
| Trieda oteru: | AC 4 |
| Obsah balenia: | 7 ks |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Ťažko horľavé (Bfl, Cfl) |
| Druh pokládky: | Klikací systém |
| Optika: | Drevo |
| Trieda použitia: | 32 |
| Vodotesné: | Vodotesné |
| Odolnosť voči vode: | 10 917 627 h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,37 kg |
| Výška: | 8 mm |
| Šírka: | 24,4 cm |
| Hĺbka: | 138,3 cm |













