Krono Original Laminátová podlaha BinylPRO dub Major (5985) 1285 x 195 x 8 mm
Číslo výrobku 2586196Opis výrobku
Číslo výrobku 2586196
Laminátové podlahy Krono Original BinylPRO - podlahy s ktorými sa nemusíte ničoho báť!
BinylPRO je stávkou na istotu, čo sa každodenných nehôd týka. Už sa nemusíte báť o svoju podlahu v prípade rozliatia vody. Extrémne odolný povrch podláh BinylPRO s odolnosťou AC5 (EN 13329) odoláva nárokom každodenného života a ďalším.
Vlastnosti laminátových podláh BinylPRO
- Organická nosná doska - jadro je vyrobené organickým a ekologickým spôsobom použitím dreva z udržateľne obhospodarovaných lesov
- Antibakteriálny povrch nedáva baktériám šancu rásť - vďaka pravidelnému čisteniu si vy a vaša rodina môžete užívať každodenný život bez starostlivosti
- Microscratch Protect - robustný povrch chráni podlahu pred mikroškrabancami, ktoré môžu byť spôsobené silným mechanickým namáhaním, ako je pohyb nábytku, padajúce predmety alebo pazúry domácich maznáčikov
- Antistatická - nevytvára v prípade trenia statický elektrický náboj, na rozdiel napríklad od mnohých typov vinylových podláh. Je zabránené nechceným úrazom elektrickým prúdom
- V-drážka - skosené hrany zaisťujú obzvlášť autentický vzhľad
- Vďaka antibakteriálnemu povrchu a odolnosti voči mikroškrabancom sú tieto podlahy vhodné pre domácich miláčikov
- Odolné voči UV žiareniu - odolné voči vyblednutiu a intenzívnemu svetlu (hodnotenie 6, horná časť stupnice)
- 1CLIC 2GO PURE - vďaka tomuto systému podlahu nainštalujete behom okamihu, ktorý nevyžaduje žiadne plastové vkladacie lišty
BinylPRO podlaha, ktorá kombinuje to najlepšie
Nosná doska O.R.C.A. kombinuje najlepšie vlastnosti biologicky založených podláh a konvenčných vodeodolných podlahových krytín. Nosná doska O.R.C.A. je vyrobená z materiálov odolných kvapalinám pomocou špeciálnej technológie. Drevené vlákna sú niekoľkokrát mechanicky spracované pri špeciálnom výrobnom procese na získanie ešte drobnejších vlákien. Hlbšie vo výrobnom procese sú vlákna obklopené špeciálne vyvinutým, organicko-chemickým spojivom, ktorý ich izoluje od vlhkosti. Laminátová podlaha BinylPRO sa skladá zo 4 vrstiev:
- Robustné, vysoko odolné vrstvy s odolnosťou AC5
- Dekoračného papiera
- Nosné dosky O.R.C.A
- Balančné vrstvy
Inovatívna nosná doska O.R.C.A. umožňuje použitie laminátových podláh BinylPRO aj v kúpeľniach, kde bolo doteraz možné použiť iba vinyl alebo dlaždice. Navyše má vynikajúcu tepelnú stabilitu a neblednúce vlastnosti, vďaka ktorým vyzerá dobre aj v zimných záhradách a miestnostiach s celoplošnými oknami.
Úžitková trieda 33
Užitné triedy vyjadrujú, pre akú záťaž sú konkrétne podlahové krytiny konštruované. Pre každý druh krytiny existuje súprava kritérií, podľa ktorých sa potom daná krytina rozdelí do týchto zovšeobecňujúcich tried, ktoré tak uľahčujú projektantom a spotrebiteľom výber vhodného materiálu pre určitú plochu. Podlahy s úžitkovou triedou 33 sú vhodné do komerčných priestorov so silnou prevádzkou (napríklad, chodieb, obchodných domov, škôl, viacúčelových hál, kancelárií s otvoreným pôdorysom a ďalších).
Informácie o výrobcovi
Kronoflooring GmbH
Mühlbacher Straße 1
1561 Lampertswalde
sales-diy@kronoflooring.com
4042456918405
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Hrúbka: | 8 mm |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie |
| Deko-simulácia: | Dub |
| Tvar hrany: | S obvodovou V-drážkou |
| Trieda oteru: | AC 5 |
| Obsah balenia: | 9 ks |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Ťažko horľavé (Bfl, Cfl) |
| Obsah: | 2,26 m² |
| Druh pokládky: | Klikací systém |
| Optika: | Podlaha vidieckeho domu |
| Trieda použitia: | 23/33 |
| Vodotesné: | Vodotesné |
| Odolnosť voči vode: | 10 917 730 h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16,3 kg |
| Výška: | 8 mm |
| Šírka: | 19,5 cm |
| Hĺbka: | 128,5 cm |













