Krono Original Laminátová podlaha Herringbone K326 dub Sundance 630 x 126 x 8 mm
Číslo výrobku 2732667Opis výrobku
Číslo výrobku 2732667
Laminátové podlahy mo.re! od Krono Original - Herringbone
mo.re! Herringbone sú laminátové podlahy odolné voči vlhkosti. Vďaka tomu sú laminátové podlahy mo.re! ešte praktickejšie na každodenné použitie. Konieckoncov, drobné každodenné nehody sa môžu stať každému.
Podlahy mo.re Herringbone sú ešte viac odolnejšie vlhkosti ako tradičné laminátové podlahy. Špeciálne spojivo zvyšuje odolnosť a znižuje napučanie, a tým zlepšuje odolnosť proti prenikaniu vlhkosti. Podlahy sú tak ideálne do kúpeľní. Odolnosť voči UV žiareniu zaisťuje, že Vaša podlaha nevybledne aj keď na ňu slnko svieti celé hodiny. Navyše ich antibakteriálny povrch bráni rastu baktérií a chráni tak aj Vašu rodinu.
Jednoduchú pokládku zaisťuje systém Fold Down (plávajúca pokládka). Inštalačné video nájdete na https://www.krono-original.com/en-cz/herringbone. Podlahy sú vhodné na podlahové vykurovanie.
V4 skutočná dyha
Skosené hrany na všetkých štyroch stranách zaisťujú autentický vzhľad drevenej podlahy.
Authentic Embossed
Vysoko kvalitná štruktúra Authentic Embossed sa vyznačuje elegantným kontrastom a vzrušujúcim efektom viac lesku, ktorý zdôrazňuje hĺbku štruktúry s matnými a lesklými prvkami, ktoré odrážajú svetlo. Synchrónne póry bezchybne napodobňujú charakter prírodného dreva.
Odolné voči UV žiareniu
Laminátové podlahy sú odolné voči UV žiareniu - nevyblednú ani pokiaľ na ne slnko svieti po celé hodiny. Antibakteriálny povrch podláh bráni rastu baktérií a tým Vám zaistí pokoj, ktorý pramení zo zdravého domáceho prostredia. Testované na Staphylococcus aureus.
Microscratch Protect
Robustný a odolný povrch ešte lepšie chráni Vašu podlahu pred mikro škrabancami, ktoré môžu vzniknúť pri intenzívnom používaní. S touto ochranou bude Vaša podlaha dobre chránená pred jemnými škrabancami a každodenným opotrebovaním.
Pet Proof
Vďaka odolnému povrchu, ktorý odolá aj každodenným nehodám, je podlaha mimoriadne vhodná pre život s domácimi miláčikmi.
Trieda oderu AC 5 - Extrémne zaťaženie
Trieda oderu nám hovorí, aká je laminátová plávajúca podlaha odolná voči oderu a obrusu a aká je odolnosť povrchovej vrstvy k ochodeniu. Podlahy s triedou oderu AC 5 sú vhodné do všetkých miestností vrátane komerčných s vysokou frekvenciou prevádzky.
Úžitková trieda 23/32
Úžitkové triedy vyjadrujú, pre akú záťaž sú konkrétne podlahové krytiny konštruované. Pre každý druh krytiny existuje niekoľko kritérií, podľa ktorých sa potom daná krytina rozdeľuje do týchto zovšeobecňujúcich tried. Podlahy s úžitkovou triedou 23 sú vhodné do obytných priestorov s intenzívnou prevádzkou, napr. obývacie izby, vstupné haly a ďalšie. Podlahy s úžitkovou triedou 32 sú vhodné do komerčných priestorov s priemernou prevádzkou, napr. školské triedy, malé kancelárie, hotely, butiky a ďalšie.
mo.re! ponúka viac, aj pre životné prostredie
Laminátové podlahy mo.re! sú vyrobené iba z dreva z udržateľne obhospodarovaných lesov, bez PVC! CO2 negatívne - spracovanie stromov na vyrobenie týchto podláh emituje menej CO2 ako strom za svoj život nazhromaždil. Táto technológia demonštruje záväzok k ochrane životného prostredia.
Informácie o výrobcovi
Kronoflooring GmbH
Mühlbacher Straße 1
1561 Lampertswalde
sales-diy@kronoflooring.com
4042456001206
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Hrúbka: | 8 mm |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie |
| Deko-simulácia: | Dub |
| Tvar hrany: | S pozdĺžnou V drážkou |
| Trieda oteru: | AC 4 |
| Obsah balenia: | 11 ks |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Druh pokládky: | Klikací systém |
| Trieda použitia: | 32 |
| Vodotesné: | Vodotesné |
| Odolnosť voči vode: | 10 917 627 h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5,8 kg |
| Výška: | 8 mm |
| Šírka: | 12,6 cm |
| Hĺbka: | 63,0 cm |









