Krono Original Vzorka lamin.podlahy mo.re! Atlantic 10 dub Copper Ethereal(K665)
Číslo výrobku 2686418Opis výrobku
Číslo výrobku 2686418
Vzorka laminátovej podlahy mo.re! od Krono Original - Atlantic
S touto vzorkou laminátovej podlahy máte možnosť naplánovať a rozhodnúť sa o dizajne svojich obytných priestorov v pohodlí Vášho domova. Zistite, ktorý dekor Vám a Vášmu interiéru najlepšie vyhovuje.
Upozorňujeme, že hrúbka vzorky nezodpovedá pôvodnej hrúbke panelu. Farebné odchýlky štruktúry povrchu sú možné. Dostanete 1 vzorku vybranej podlahy vo formáte 297 x 195 x 12 mm.
Laminátové podlahy mo.re! Autor: Krono Original - Atlantic
mo.re! Atlantic sú laminátové podlahy odolné voči vlhkosti a odolné voči striekajúcej vode až po 48 hodín. Vďaka tomu sú laminátové podlahy mo.re! ešte praktickejšie na každodenné použitie. Konieckoncov, drobné každodenné nehody sa môžu stať každému.
Podlahy mo.re sú ešte viac odolnejšie vlhkosti ako tradičné laminátové podlahy. Špeciálne spojivo zvyšuje odolnosť a znižuje napučanie, a tým zlepšuje odolnosť proti prenikaniu vlhkosti. Podlahy sú tak ideálne do kúpeľní. Odolnosť voči UV žiareniu zaisťuje, že Vaša podlaha nevybledne aj keď na ňu slnko svieti celé hodiny. Navyše ich antibakteriálny povrch bráni rastu baktérií a chráni tak aj Vašu rodinu. Jednoduchú pokládku zaisťuje systém 1clic 2go pure+. Podlahy sú vhodné na podlahové vykurovanie.
V4 skutočná dyha
Skosené hrany na všetkých štyroch stranách zaisťujú autentický vzhľad drevenej podlahy.
Authentic Embossed
Vysoko kvalitná štruktúra Authentic Embossed sa vyznačuje elegantným kontrastom a vzrušujúcim efektom viaclesku, ktorý zdôrazňuje hĺbku štruktúry s matnými a lesklými prvkami, ktoré odrážajú svetlo. Synchrónne póry bezchybne napodobňujú charakter prírodného dreva.
Odolná voči UV žiareniu
Laminátové podlahy Atlantic sú odolné voči UV žiareniu podľa najvyššieho stupňa 6. Aj keď sú vystavené dlhodobému slnečnému žiareniu, sú stálofarebné a nevyblednú. Antibakteriálny povrch podláh bráni rastu baktérií a tým Vám zaistí pokoj, ktorý pramení zo zdravého domáceho prostredia. Testované na Staphylococcus aureus.
Microscratch Protect
Robustný a odolný povrch ešte lepšie chráni Vašu podlahu pred mikro škrabancami, ktoré môžu vzniknúť pri intenzívnom používaní. S touto ochranou bude Vaša podlaha dobre chránená pred jemnými škrabancami a každodenným opotrebovaním.
Pet Proof
Vďaka odolnému povrchu, ktorý odolá aj každodenným nehodám, je podlaha mimoriadne vhodná pre život s domácimi miláčikmi.
Inštalačný systém 1clic 2go pure+
Systém inštalácie 1clic 2go pure+ od Krono Original je špeciálne navrhnutý tak, aby pokládka laminátovej podlahy bola čo najjednoduchšia a bezproblémová. Zacvakávacie profily umožňujú rýchle spojenie jednotlivých dosiek s minimálnym použitím nástrojov a komplikácií. Inštalačné video nájdete tu https://www.krono-original.com/en-cz/1clic-2go-pure-plus
Trieda oderu AC 5 - Extrémne zaťaženie
Trieda oderu nám hovorí, aká je laminátová plávajúca podlaha odolná voči oderu a obrusu a aká je odolnosť povrchovej vrstvy k ochodeniu. Podlahy s triedou oderu AC 5 sú vhodné do všetkých miestností vrátane komerčných s vysokou frekvenciou prevádzky.
Úžitková trieda 23/33
Užitné triedy vyjadrujú, pre akú záťaž sú konkrétne podlahové krytiny konštruované. Pre každý druh krytiny existuje niekoľko kritérií, podľa ktorých sa potom daná krytina rozdeľuje do týchto zovšeobecňujúcich tried. Podlahy s úžitkovou triedou 23 sú vhodné do obytných priestorov s intenzívnou prevádzkou, ako sú obývacie izby, vstupné haly a ďalšie. Podlahy s úžitkovou triedou 33 sú vhodné do komerčných priestorov pre plochy so silnou prevádzkou, napr. chodby, obchodné domy, školy, viacúčelové haly, kancelárie s otvoreným pôdorysom a ďalšie.
Informácie o výrobcovi
Kronoflooring GmbH
Mühlbacher Straße 1
1561 Lampertswalde
sales-diy@kronoflooring.com
4005705505085
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Hrúbka: | 10 mm |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie |
| Deko-simulácia: | Dub |
| Tvar hrany: | S obvodovou V-drážkou |
| Trieda oteru: | AC 5 |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Ťažko horľavé (Bfl, Cfl) |
| Obsah: | 0,58 m² |
| Druh pokládky: | Plávajúca inštalácia |
| Optika: | Podlaha vidieckeho domu |
| Trieda použitia: | 33 |
| Odolnosť voči vode: | 10 917 602 h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 19,5 cm |
| Hĺbka: | 29,7 cm |



