Laminátová podlaha buk 1380 x 193 x 6 mm
Číslo výrobku 3812807Opis výrobku
Číslo výrobku 3812807
Laminátová podlaha je moderná a elegantná podlahová krytina, ktorú je možné použiť ako do obývacích izieb, tak do kancelárií alebo komerčných priestorov. Vďaka jedinečnému dizajnu prepožičia laminát vášmu obytnému alebo pracovnému priestoru osobitý vzhľad. Táto laminátová podlaha zaujme svojim elegantným a atraktívnym dekórom dreva, ktoré sa dá len ťažko rozoznať od skutočnej drevenej podlahy. Bukový dekor dodá vašej obývačke alebo kancelárii obzvlášť elegantný nádych, vytvára celkovo príťažlivý vzhľad a je možné ho kombinovať s takmer akýmkoľvek vzhľadom.
Ľahko udržiavateľná laminátová podlaha s pokojným celkovým dojmom, vďaka absencii škár. Absencia škár spôsobuje, že podlaha vyzerá, ako by bola vyrobená z jedného kusu a navyše sa v chýbajúcich škárach nemôžu usadzovať žiadne nečistoty.
Rýchla a čistá pokládka vďaka Click systému
Pokládka tejto laminátovej podlahy je jednoduchá a rýchla. Položíte ju bez použitia lepidla s pomocou Click systému. Click systém zaručí rýchle a čisté spracovanie.
Trieda záťaže 23/31 - do rôzne zaťažovaných miestností
Trieda záťaže je štandardným spôsobom delenia podlahových krytín podľa odporúčanej záťaže a použitia. Úžitkové triedy vyjadrujú, pre akú záťaž sú konkrétne podlahové krytiny konštruované. Pre každý druh krytiny existuje sada kritérií, podľa ktorých sa potom daná krytina rozdelí do týchto zovšeobecňujúcich tried, ktoré tak uľahčujú projektantom a spotrebiteľom výber vhodného materiálu pre určitú plochu. Je nutné tiež brať do úvahy konkrétne podmienky v konkrétnej miestnosti. Laminátová podlaha s triedou záťaže 23 je určená do obytných priestorov s intenzívnou prevádzkou, ako sú obývacie izby, vstupné haly a ďalšie, podlaha s triedou záťaže 31 je určená do komerčných priestorov s nízkym alebo občasným využitím, ako sú spálne, hotely, konferenčné miestnosti a malé kancelárie.
Informácie o výrobcovi
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936024296
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Hrúbka: | 6 mm |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie okrem elektrického |
| Deko-simulácia: | Buk |
| Tvar hrany: | Bez škáry |
| Trieda oteru: | AC 3 |
| Obsah balenia: | 11 ks |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Ťažko horľavé (Bfl, Cfl) |
| Druh pokládky: | Klikací systém |
| Optika: | Drevo |
| Trieda použitia: | 23/31 |
| Vodotesné: | Nie vodotesné |
| Odolnosť voči vode: | 10 917 603 h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,53 kg |
| Výška: | 6 mm |
| Šírka: | 19,3 cm |
| Hĺbka: | 138,0 cm |





















