Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Laminátová podlaha Catwalk D4956 Dub Grand sivý

Č.výr. 1538917

  • Prírodný design
  • Zámkový sytém Click
  • Ekologická podlaha
  • Obsah balenia: 2,125 m2
Informácie o výrobku
21,22 EUR
9,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

31 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1538917

Laminátová podlaha D4956 je súčasťou kolekcie CATWALK. Pre túto kolekciu je charakteristická veľmi špecifická stavba, vďaka ktorej je chôdza po podlahe veľmi príjemná a narozdiel od iných typov podláh aj oveľa menej hlučná. Na jej výrobu sa používa kvalitné drevo z lesov, ktoré sú obhospodárované trvalo udržateľným spôsobom. Základom podlahy je nosná HDF doska potiahnutá z oboch strán ďalšou prídavnou vrstvou. Spodná vrstva zaisťuje, že si podlaha dokáže lepšie udržať svoj tvar. Na vrchnej strane sa nachádza samotný dekor, ktorý vzniká špeciálnou povrchovou úpravou a to tak, že je vytlačený priamo na nosnú dosku. Tento povrch je navyše potiahnutý vrstvou impregnačnej živice, ktorá predstavuje dokonalú ochranu. Všetky vrstvy sú následne za horúca zlisované dokopy a vytvoria tak bezchybný celok. Tento spôsob výroby zaručuje, že je táto podlaha perfektne odolná proti bežnému poškodeniu, ako je napr. oter, poškrábanie, pád ťažkých predmetov alebo cigaretové ohorky. Zároveň si dokáže zachovať svoj vzhľad aj počas extrémne dlhej doby používania. Samotný design sa nesie v rustikálnom štýle a na pohľad aj dotyk pripomína pravé dubové drevo. Vďaka svojmu vzhľadu dokáže v akejkoľvek miestnosti navodiť nesmierne príjemnú a útulnú atmosféru. Obrovskou výhodou tejto podlahy je zámkový sytém Click, kvôli ktorému je jej pokladanie nesmierne jednoduché a v podstate ho zvládne úplne každý. Ďalším plusom je aj miminálna starostlivosť a veľmi jednoduché čistenie od nečistôt a prachu. Navyše neobsahuje žiadne ftaláty ani DEHP a preto je možné ju ekokologicky zlikvidovať bez toho, aby predstavovala zdravotné riziko alebo zátaž pre životné prostredie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Svetlý
Optika:1-lamela
Hrúbka:8 mm
Trieda použitia:NKL 23/32
Izolácia proti hluku chodenia:Áno
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Deko-simulácia:Dub
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 376 mm
Tvar hrany:Bez V - škáry
Trieda oteru:AC 4
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,0 kg
Výška:8 mm
Šírka:19,3 cm
Dĺžka:137,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore