Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Laminátová podlaha Catwalk D4957 Dub Grand hnedý

Č.výr. 1538925

  • Pre bytové aj komerčné priestory
  • Zámkové spojenie - Click systém
  • Obsah balenia: 2,397 m5
Informácie o výrobku
21,22 EUR
9,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

52 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1538925

Laminátové podlahy z kolekcie CATWALK sú vďaka svojej hrúbke 8 mm a vyššej záťažovej triede 32/AC4 vhodné do všetkých bytových i komerčných priestorov. Laminátové podlahy majú jedinečné a moderné drevené dekory sedliackeho vzoru. Drevený dekor je špeciálnou úpravou - priamou tlačou - vytlačený na nosnú HDF dosku, ktorú následne tvorí ochranná vrstva. Touto úpravou sa stáva povrch laminátovej podlahy odolnejší a oteruvzdornejší. Označenie WG znamená, že povrch podlahy nie je hladký, ale má rustikálnu štruktúru dreva, týmto vzhľadom pôsobí položená podlaha ako prírodná. Laminátová podlaha CATWALK využíva k pokládke svoj jedinečný click systém, s ktorým je radosť tento typ podláh pokladať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Stredný
Optika:1-lamela
Hrúbka:8 mm
Trieda použitia:NKL 23/32
Izolácia proti hluku chodenia:Áno
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Deko-simulácia:Dub
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 376 mm
Tvar hrany:Bez fázy
Trieda oteru:AC 4
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,0 kg
Výška:8 mm
Šírka:19,3 cm
Dĺžka:137,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore