Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Laminátová podlaha Sopo, svetlá borovica

Č.výr. 1060961

  • Laminátová podlaha so svetlým píniovým dekorom ako podlahová krytina
  • Autentický vzhľad s typickou textúrou a pokládkou bez škár
  • Čistá práca vďaka pokládke bez použitia lepidla
  • Vhodná na ukladanie na podlahové kúrenie
  • Záťažová trieda 23/32 pre obytné priestory s vysokým stupňom zaťaženia a komerčné priestory so stredným stupňom zaťaženia
  • Hrúbka dosiek: 8 mm
  • Obsah balíka: 2,402 m2
Informácie o výrobku
20,87 EUR
8,69 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

130 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1060961

Laminátová podlaha pínia Grizzly Pine je svetlá a svieža podlahová krytina, ktorú možno použiť v obytných priestoroch, ako aj kanceláriách alebo komerčných priestoroch. Laminátová podlaha dodá vášmu obytnému priestoru mimoriadny vzhľad vďaka jedinečnému dizajnu.

Laminátová podlaha so vzhľadom svetlého dreva
Laminátová podlaha vás presvedčí svetlým a osviežujúcim píniovým dekorom, ktorý je mimoriadne autentický a optimálne sa uplatní v každej miestnosti. Vďaka typickej textúre je imitácia dreva takmer nerozoznateľná od pravej drevenej podlahy. Farebný odtieň rozjasní každú miestnosť a vďaka svojej neutrálnosti poskytuje veľa priestoru na stvárnenie nábytku všetkých štýlov. Pokojný 1-lamelový vzhľad sa postará o atraktívny celkový dizajn a vďaka svojej farbe sa laminátová podlaha dá kombinovať s takmer každým štýlom. Vďaka pokládke bez škár má laminátová podlaha uzavretý a harmonický vzhľad.

Pokládka laminátovej podlahy bez lepidla
Laminátová podlaha sa pokladá bez lepidla, a preto sa dá spracovať čisto a rýchlo. Aj začiatočníkom v oblasti laminátových podláh ide práca bez špeciálneho náradia ľahko od ruky.

Rozmanité použitie
Laminátová podlaha so vzorom dreva sa dá vďaka záťažovej triede 23/32 používať v rôznych oblastiach. Môže sa použiť v obytných priestoroch s vysokým zaťažením, ako aj v komerčných priestoroch so stredným zaťažením. Preto sa dá okrem iného položiť do kancelárie, hotelových izieb alebo do predajní. Laminátová podlaha sa hodí aj na použitie na podlahovom kúrení.

Balík obsahuje 2,402 m2 laminátovej podlahy so vzhľadom píniovej podlahy s rozmermi 19,3 cm x 138,3 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Svetlý
Optika:1-lamela
Hrúbka:8 mm
Trieda použitia:NKL 23/32
Izolácia proti hluku chodenia:Bez izolácie proti kročajovému hluku
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Deko-simulácia:Pínia
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 383 mm
Tvar hrany:Bez V - škáry
Trieda oteru:AC 4
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,9 kg
Výška:8 mm
Šírka:19,3 cm
Dĺžka:138,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore