Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Laminátová podlaha Comfort Borovica Historic

Č.výr. 4675435

  • Laminátová podlaha so svetlým píniovým dekorom ako podlahová krytina
  • Autentický vzhľad s typickou drevnou textúrou a pokládkou bez škár
  • Jednoduchá a bezpečná pokládka bez použitia lepidla vďaka laminátu so systémom Click
  • Vhodná na pokládku na podlahové kúrenie
  • Záťažová trieda 23/31 pre obytné priestory s vysokým stupňom zaťaženia a komerčné priestory so stredným stupňom zaťaženia
  • Hrúbka dosiek: 7 mm
  • Obsah balíka: 2,13 m2
Informácie o výrobku
18,12 EUR
8,49 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

55 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4675435

Laminátová podlaha Comfort pínia Historic Pine je svetlá a svieža podlahová krytina, ktorú možno použiť v obytných priestoroch, ako aj kanceláriách alebo komerčných priestoroch. Laminátová podlaha dodá vášmu obytnému priestoru mimoriadny vzhľad vďaka jedinečnému dizajnu.

Laminátová podlaha so vzhľadom ušľachtilého dreva
Laminátová podlaha vás presvedčí atraktívnym a moderným píniovým dekorom, ktorý je mimoriadne autentický a optimálne sa uplatní v každej miestnosti. Vďaka typickej textúre a charakteristickým štruktúram je imitáciu dreva takmer nemožné odlíšiť od pravej drevenej podlahy. Svetlý a súčasne rustikálny farebný odtieň dodá vášmu obytnému priestoru ušľachtilý nádych. Pestrý 2-lamelový vzhľad sa postará o atraktívny celkový vzhľad a vďaka svojej farbe sa laminátová podlaha dá dobre kombinovať s každým štýlom zariadenia. Vďaka pokládke bez škár vytvára laminát uzatvorený a harmonický dojem.

Jednoduché uloženie so zámkovým systémom Click
Laminát je vybavený praktickým zámkovým systémom Click, ktorý je pripevnený na čelnej, ako aj na pozdĺžnej strane panelov. Na položenie laminátovej podlahy sa nepoužíva žiadne lepidlo, vďaka čomu môžete pracovať mimoriadne čisto a rýchlo. Zámková mechanika preberá funkciu lepidla a stará sa o to, aby podlaha dobre držala. Aj začiatočníci tak zvládnu jednoduché položenie laminátovej podlahy.

Rôzne možnosti použitia
Vďaka triede zaťaženia 23/31 sa laminátová podlaha môže použiť v obytných priestoroch s vysokým stupňom zaťaženia, ako aj v komerčných priestoroch s nízkym stupňom zaťaženia. Preto nič nestojí v ceste použitiu v kancelárii, izbe pre hostí alebo hotelovej izbe. Laminátová podlaha s dreveným vzhľadom je vhodná aj na použitie na podlahové kúrenie. Laminátovú podlahu môžete bez problémov čistiť vysávačom, ale aj mierne vlhkým mopom.

Balík obsahuje 2,13 m2 laminátovej podlahy s píniovým vzhľadom s rozmermi 19,3 cm x 138 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Svetlý
Optika:2-lamely
Hrúbka:7 mm
Trieda použitia:NKL 23/31
Izolácia proti hluku chodenia:Bez izolácie proti kročajovému hluku
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Deko-simulácia:Pínia
Šírka:193 mm
Dĺžka:1 380 mm
Tvar hrany:Bez V - škáry
Rozmery a hmotnosť
Výška:7 mm
Šírka:19,3 cm
Dĺžka:138,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore