Rabalux Detské nočné sviet. tučniak BALOO 0,40W 29lm 3000K + RGB IP20 16x11,1cm
Číslo výrobku 2818581Opis výrobku
Číslo výrobku 2818581
Detské nočné svietidlo tučniak BALOO od Rabalux
Toto detské nočné svietidlo v tvare roztomilého tučniaka BALOO z kolekcie detského osvetlenia značky Rabalux sa stane nepostrádateľným spoločníkom Vášho dieťaťa. Na najmenších pôsobí upokojujúcim dojmom a pocitom bezpečia. Svietidlo môžete umiestniť na nočný stolík alebo si ho vziať v noci so sebou po byte ako príjemné nočné osvetlenie. Je vybavené dobíjacou lítium-iónovou batériou 5 V s kapacitou 1200 mAh. Dobíjanie je možné pomocou priloženého USB-C kábla.
Svietidlo je vyrobené z na dotyk príjemného a odolného silikónu a je vybavené LED svetelným zdrojom s výkonom 0,4 W a svetelným tokom 29 lm. Disponuje 2 režimami svietenia - režimom svietenia v teplote chromatickosti 3000 K, ktorá zodpovedá upokojujúcej a relaxačnej teplej bielej farbe svetla, a režimom s funkciou premenlivých farieb RGB. Pre zapnutie svietidla postačí stlačiť na spodnej strane ON/OFF spínač a ďalej svietidlo ovládať jednoduchým potľapkaním - 1. potľapkanie teplá biela farba, 2. potľapkanie premenlivej farby RGB, 3. potľapkanie vypnuté.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Teplá biela farba svetla pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou svetla by sme mohli prirovnať k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad spální, detských izieb či obývacích izieb.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
RABALUX CZ Svítidla s.r.o.
Kaštanová 141/a
Královka centrum
617 00 Brno
infocz@rabalux.com
5998250354101
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Štýl: | Výnimočné |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Art Stojacia a stolová lampa: | Dizajnová stojacia lampa |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 180 g |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šírka: | 11,1 cm |
| Hĺbka: | 11,1 cm |















