OBI LED stolová lampa Vidorni sivá
Číslo výrobku 1045749Opis výrobku
Číslo výrobku 1045749
OBI Lighting stolová lampa Vidorni v sivej farbe vás očarí svojím jednoduchým, klasickým dizajnom. Je vyrobená z plastu s ľahkou údržbou. Vďaka ohybnému krku môžete hornú časť stolovej lampy nasmerovať tak, aby vám poskytovala optimálne osvetlenie.
Túto lampu môžete použiť takmer všade, napr. ako lampičku na čítanie, osvetlenie pri ručných prácach alebo ako lampu na písací stôl. Žiarovka poskytuje teplé biele svetlo a s príkonom 3,2 W je maximálne priateľská k životnému prostrediu. V balení sa okrem stolovej lampy nachádza aj jedna LED žiarovka.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122050455
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Štýl: | Klasický |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Oválny |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 270 lm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 800 g |
| Výška: | 49,0 cm |
| Šírka: | 16,5 cm |
| Hĺbka: | 16,5 cm |



