Svietidlo na písací stôl sivé
Číslo výrobku 5091905Opis výrobku
Číslo výrobku 5091905
Svietidlo na písací stôl sa vyznačuje jednoduchým dizajnom a pekným farebným lakovaním kovu. Hlava svietidla je flexibilne nastaviteľná a umožňuje optimálne osvetlenie pracovnej plochy. Okrem toho je svietidlo vybavené zapínačom a vypínačom na nohe svietidla. Svietidlo je vybavené objímkou E27 pre maximálne 40 W.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371106639
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Chrómová |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Objímka: | E27 |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Štýl: | Klasický |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 40 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 617 g |
| Výška: | 32,5 cm |
| Šírka: | 13,0 cm |
| Hĺbka: | 22,0 cm |







