OSRAM Trubicová žiarovka LEDinestra Base Frosted S14s 6W 640lm 2700K
Číslo výrobku 2806578Opis výrobku
Číslo výrobku 2806578
Trubicová LED žiarovka LEDinestra Base
Výhody výrobku:
- Dlhá životnosť dosahujúca až 15 000 h
- Nižšia spotreba energie ako u žiaroviek alebo halogénových žiaroviek
- Dobré podanie farieb
Oblasti použitia:
- Ideálne pre osvetlenie zrkadiel
- Hotely, reštaurácie
- Domáce použitie
- Len na vnútorné použitie, nevhodné na vonkajšie použitie
Vlastnosti výrobku: LED - alternatíva ku klasickým trubicovým zdrojom
- Rovnomerné osvetlenie
- Svetelné zdroje bez obsahu ortuti
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
OSRAM - viac než len svetlo
Spoločnosť OSRAM so sídlom v Mníchove má už 110 ročnú históriu na trhu a je globálnym lídrom v oblasti LED. Ponúka spektrum nekonečných možností a vysoko kvalitných produktov v oblasti osvetlenia, vizualizácie a senzorovej techniky.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075762411
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Priemer: | 28 mm |
| Objímka: | S14S |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Biela |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Opalizovaný |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Trubica |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 640 lm |
| Spotreba energie: | 6 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 40 W |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Plast |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Likvidácia: | Recyklácia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 69 g |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šírka: | 2,8 cm |
| Hĺbka: | 2,8 cm |













