Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Primalex Lazura/Napouštědlo 3v1 Kaštan planý 0,75 l

Č.výr. 1243872

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Lazúry na drevo

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1243872

Primalex LAZURA & NAPOUŠTĚDLO 3v1 nabízí unikátní ochranu dřevěných povrchů především v exteriéru. Ojedinělým způsobem spojuje dekorativní účinky nátěru, které díky obsahu aktivních, vysoce účinných látek zajišťují dokonalou prevenci a ochranu proti zamodrání dřeva, proti houbám a hlavně proti dřevokaznému hmyzu. Dostává se snadno a hluboko do vnitřních vrstev, tím zabraňuje pronikání vlhkosti do dřeva a předchází tak vzniku plísní a hniloby.

Primalex LAZURA & NAPOUŠTĚDLO 3v1 je určena k dekoračním vrchním nátěrům dřeva především pro venkovní prostředí. Lazura zvýrazňuje kresbu dřeva, zajišťuje ochranu proti zamodrání dřeva, proti houbám a dřevokaznému hmyzu. Zároveň lazura zvyšuje odolnost proti vodě a povětrnostním vlivům včetně UV záření.

Vydatnost
15 - 17 m2/l
Doporučujeme aplikaci ve dvou vrstvách.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodný na podklad:Drevo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore