Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Primalex Lazura/Napouštědlo 3v1 Tis kanadský 0,75 l

Č.výr. 1243997

  • Dokonalá prevence
  • Ochrana dřeva před zamodrání, houbám a dřevokaznému hmyzu
  • Zvýrazňuje kresbu dřeva
Informácie o výrobku
 
11,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1243997

Primalex LAZURA & NAPOUŠTĚDLO 3v1 nabízí unikátní ochranu dřevěných povrchů především v exteriéru. Ojedinělým způsobem spojuje dekorativní účinky nátěru, které díky obsahu aktivních, vysoce účinných látek zajišťují dokonalou prevenci a ochranu proti zamodrání dřeva, proti houbám a hlavně proti dřevokaznému hmyzu. Dostává se snadno a hluboko do vnitřních vrstev, tím zabraňuje pronikání vlhkosti do dřeva a předchází tak vzniku plísní a hniloby.

Primalex LAZURA & NAPOUŠTĚDLO 3v1 je určena k dekoračním vrchním nátěrům dřeva především pro venkovní prostředí. Lazura zvýrazňuje kresbu dřeva, zajišťuje ochranu proti zamodrání dřeva, proti houbám a dřevokaznému hmyzu. Zároveň lazura zvyšuje odolnost proti vodě a povětrnostním vlivům včetně UV záření.

Vydatnost
15 - 17 m2/l
Doporučujeme aplikaci ve dvou vrstvách.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodný na podklad:Drevo

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore