Xyladecor Profi prémiová strednovrstvová lazúra Extreme orech 2,5 l
Číslo výrobku 1871730Opis výrobku
Číslo výrobku 1871730
Xyladecor Extreme je profi prémiová strednovrstvová lazúra odolná voči extrémnym poveternostným podmienkam a biokorózii. Technológia StayClean dodáva drevu samočistiaci náterový film, ktorý vďaka aktívnym molekulám zabraňuje kontaminácii ošetreného povrchu. Balance technológia zaisťuje, že lazúra vyniká prednosťami produktov na rozpúšťadlovej i vodnej báze, kedy kombinuje dlhú dobu spracovateľnosti s rýchlym schnutím a dlhodobou ochranou. Vďaka svojim vlastnostiam je Xyladecor Extreme lazúra vhodná na použitie v exteriéri, kde drevu zaistí dlhú životnosť.
Informácie o výrobcovi
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
8590627984354
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Drevo |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Odolnosť proti poveter. vplyvom a UV žiareniu: | Veľmi vysoká |
| Základný materiál: | Na báze vody |
| Bez rozpúšťadiel: | Bez obsahu rozpúšťadiel |
| Dlhodobá ochrana: | S dlhodobou ochranou |
| Typ náteru: | Lazúrovací |
| Teplota spracovania: | 8 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie |
| Pretierateľný od cca: | 2 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 0,2 h |
| Vôňové vlastnosti: | Charakteristické |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Spotreba m2/ml: | 15 ml |
| Vhodný na podklad: | Drevo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,02 kg |
| Výška: | 15,7 cm |
| Šírka: | 15,3 cm |
| Hĺbka: | 15,3 cm |









