Xyladecor Protišmyková tenkovrstvová lazúra Terrace borovica 2,5 l
Číslo výrobku 4682522Opis výrobku
Číslo výrobku 4682522
Xyladecor Terrace je lazúra na rozpúšťadlovej báze špeciálne vyvinutá na ochranu vonkajších drevených podláh. Prvá vrstva vniká do štruktúry dreva a impregnuje, čím zaisťuje dlhodobú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Druhá vrstva zanecháva na povrchu protišmykový film. Výrobok je vhodný na vonkajšie podlahy vyrobené z tlakovo impregnovaného dreva, tvrdého dreva alebo dreva už ošetreného impregnačným prostriedkom.
Informácie o výrobcovi
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
5904078190647
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Drevené podlahy |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Odolnosť proti poveter. vplyvom a UV žiareniu: | Veľmi vysoká |
| Základný materiál: | S obsahom rozpúšťadiel |
| Bez rozpúšťadiel: | Nie je bez rozpúšťadiel |
| Dlhodobá ochrana: | S dlhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Typ náteru: | Lazúrovací |
| Teplota spracovania: | 5 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie |
| Pretierateľný od cca: | 8 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 5 h |
| Vôňové vlastnosti: | Charakteristické |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Spotreba m2/ml: | 10 ml |
| Vhodný na podklad: | Drevo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,25 kg |
| Výška: | 15,7 cm |
| Šírka: | 15,7 cm |
| Hĺbka: | 15,7 cm |







