Xyladecor Syntetická tenkovrstvová olejová lazúra Protect 2v1 mahagón 0,75 l
Číslo výrobku 2282556Opis výrobku
Číslo výrobku 2282556
Xyladecor Protect 2v1 je tenkovrstvová olejová lazúra na rozpúšťadlovej báze na použitie do interiéru a exteriéru. Jednoduchšia aplikácia vďaka krémovej konzistencii produktu, lepšie sa rozotiera a viac penetruje do dreva. Výrobok je šetrnejší k životnému prostrediu. Vyniká dlhodobou stálosťou farebných odtieňov. Vytvára mikroporézny saténový povrch, ktorý chráni proti UV žiareniu a nepriazni počasia (slnko, dážď, sneh). Zvýrazňuje štruktúru dreva. Je určený pre všetky drevené povrchy, ako sú obklady domov, chaty, altány, pergoly, ploty, balkóny, okná, dvere a iné drevené povrchy.
Informácie o výrobcovi
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
8590627983661
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Drevo |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Odolnosť proti poveter. vplyvom a UV žiareniu: | Veľmi vysoká |
| Základný materiál: | S obsahom rozpúšťadiel |
| Bez rozpúšťadiel: | Nie je bez rozpúšťadiel |
| Dlhodobá ochrana: | S dlhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Satén |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Typ náteru: | Lazúrovací |
| Teplota spracovania: | 5 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie |
| Pretierateľný od cca: | 12 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 3 h |
| Vôňové vlastnosti: | Charakteristické |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Spotreba m2/ml: | 14 ml |
| Vhodný na podklad: | Drevo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 802 g |
| Výška: | 9,9 cm |
| Šírka: | 9,9 cm |
| Hĺbka: | 11,9 cm |







