GLOBO Stropné svietidlo PRISKA čierna E27 40 W pr. 285 x 190 mm
Číslo výrobku 1613389Opis výrobku
Číslo výrobku 1613389
GLOBO PRISKA
Séria svietidiel GLOBO PRISKA disponuje elegantným a moderným dizajnom. Skladá sa z rôznych svietidiel, napríklad - bodových, nástenných, závesných, lámp a ďalších. So svojím stupňom krytia IP20 sú tieto svietidlá vhodné do interiéru, a to predovšetkým do obývacích izieb, kuchýň a jedální, ale aj ďalších miestností domácnosti. Všetky svietidlá tejto série sú opatrené objímkou E27. Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Výber je len na vás! Na výber máte napríklad z klasických žiaroviek, žiaroviek stmievateľných alebo žiaroviek s nastaviteľnou teplotou chromatičnosti a prípadne aj RGB na vytvorenie tej správnej atmosféry.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371403172
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Objímka: | E27 |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Materiál tienidla: | Kov |
| Materiál rámu: | Kov |
| Štýl: | Moderný |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,01 kg |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šírka: | 28,5 cm |
| Hĺbka: | 28,5 cm |















