Kanlux LED podlinkové/nábytkové svietidlo MERA 5W NW 490lm 4000K 36 x 23 x 277mm
Číslo výrobku 2202570Opis výrobku
Číslo výrobku 2202570
Podlinkové, nábytkové svietidlá Kanlux MERA
Svietidlo Kanlux MERA je nábytkové svietidlo alebo aj podlinkové svietidlo s integrovaným LED SMD svetelným zdrojom vhodné do interiéru (stupeň krytia IP20). Difúzor je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, rovnako tak ako korpus. Svietidlá MERA sú k dispozícii v 4 veľkostiach 277, 538, 838 a 1138 mm. Tieto svietidlá môžete spojiť v radoch až po 5 svietidlách pomocou prepojovacieho kábla k podlinkovým svietidlám MERA LED PP (č. 2202612).
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaše investície sa vám počas pár mesiacov vrátia Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu počas veľkej časti dňa v našich klimatických podmienkach. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchyne, kúpeľne, pracovne alebo aj do detskej izby. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj pri osvetlení terasy, obchodov, kancelárie alebo lekárskych ordinácií.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Kanlux s.r.o.
Sadová 618
738 01 Frýdek-Místek
obchod@kanlux.cz
5905339292100
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 490 lm |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Materiál rámu: | Plast |
| Štýl: | Moderný |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 174 g |
| Výška: | 27,7 cm |
| Šírka: | 2,3 cm |
| Hĺbka: | 3,6 cm |























