LED svetelná lišta 18W 2000lm 4000K, 122,5 cm
Číslo výrobku 2650331Opis výrobku
Číslo výrobku 2650331
Táto LED svetelná lišta zaistí optimálne osvetlenie kuchyne, dielne alebo hobby priestoru. Univerzálne použiteľné svietidlo pod linku s príkonom 18 W a svetelným tokom 2000 lúmenov vyžaruje pôsobivé jasné svetlo. Vďaka teplote chromatickosti 4000 K (neutrálna biela) vytvoríte koncentrovanú a príjemnú pracovnú atmosféru. Podanie farieb (CRI = 80) zaručuje verné podanie farieb, takže je toto svietidlo ideálne pre všetky oblasti použitia, kde je dôležitá presnosť farieb. Je vyrobené z robustného kovu a skla a má nielen štýlový biely vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Svetelný zdroj svietidla je vymeniteľný, čo vám poskytuje flexibilitu pri výbere iných svetelných zdrojov.
Neutrálna biela pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu po veľkú časť dňa v našich klimatických podmienkach. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchyne, kúpeľne, pracovne alebo aj do detskej izby. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj pri osvetlení terasy, obchodov, kancelárie alebo lekárskych ordinácií.
Stupeň krytia IP20
Zariadenia so stupňom krytia IP20 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873129438
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 000 lm |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 505 g |
| Výška: | 5,5 cm |
| Šírka: | 3,0 cm |
| Hĺbka: | 125,5 cm |









