Podlinkové LED svietidlo, biele, 12 W, 87 cm
Číslo výrobku 2264828Opis výrobku
Číslo výrobku 2264828
Podlinkové svietidlo v bielej farbe. Možno medzi sebou predlžovať. Spojovacie diely sú súčasťou balenia.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121838
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Objímka: | LED platina |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 160 lm |
| Počet svetelných zdrojov: | 120 |
| Farba svetla: | Nastaviteľná, teplá až neutrálna biela |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Tvar: | Hranatý a okrúhly |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Materiál rámu: | Plast |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 284 g |
| Výška: | 3,6 cm |
| Šírka: | 87,0 cm |
| Hĺbka: | 2,3 cm |







































