Podlinkové LED svietidlo biele, 4,9 W, 33,5 cm
Číslo výrobku 2265122Opis výrobku
Číslo výrobku 2265122
Moderné podlinkové svietidlo. Vhodné na osvetlenie kuchynskej linky.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121722
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Objímka: | LED platina |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 490 lm |
| Počet svetelných zdrojov: | 24 |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 117 g |
| Výška: | 4,4 cm |
| Šírka: | 33,4 cm |
| Hĺbka: | 2,9 cm |

























