Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Brilo LED Panel 1 x LED/36 W štvorcový biely

Č.výr. 1243666

  • Kvalitné materiály (plast a kov)
  • Moderný a praktický design
  • Ľubovoľné nastavenie farby svetla
  • Stmievateľný
  • Vrátane diaľkového ovládania
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 1243666

Brilo LED panel je vyrobený z prvotriednych a odolných materiálov (plast a kov). Disponuje najmodernejším LED modulom, vďaka ktorému má len minimálnu spotrebu elektrickej energie. Jeho vyššia cena sa tak preukázateľne odzrkadlí na nižších nákladoch a v priebehu krátkej doby sa dokáže sám zaplatiť z usporených peňazí. S príkonom 36 W a svetelným tokom 3800 lm vytvára príjemné a jasné svetlo, ktoré ale neoslňuje ani neťahá oči. Jeho design sa nesie v neutrálnom bielom farebnom odtieni a dôraz sa kladie najmä na jeho jednoduchosť, čomu dopomáhajú tenké línie a hranatý tvar. LED panel tak pôsobí veľmi moderme a zároveň prakticky. Vďaka svojím vlastnostiam a vzhľadu sa v podstate hodí do akejkoľvek miestnosti a jeho veľká výhoda spočíva v tom, že si môžete podľa svojej nálady meniť farbu svetla, ktoré bude panel vyžarovať a to na veľmi širokej škále 3000-6400 K. Teplé biele svetlo dosiahnete pri 3000-3500 K. Tento farebný odtieň je najbližšie klasickej žiarovke, má príjemnú žltú, až oranžovo-červenú farbu pripomínajúcu oheň či východ alebo západ slnka. Ľudské oko ju vníma ako bezpečnú a relaxačnú - navodzuje pocit pohody, a preto sa hodí pre chvíľe, kedy chcete relaxovať a odpočívať. Denné/neutrálne svetlo dosiahnete pri 3500-5500 K. Tento farebný odtieň sa najviac približuje prirodzenému dennému svetlu, má bielu až jemne namodralú farbu. Je to farba podporujúca aktivitu a sústredenie a je teda vhodná práve vtedy keď chcete pracovať alebo študovať. Studené svetlo dosiahnete pri 5500-6400 K. Tento farebný odtieň pôsobí chladnejším a ostrejším dojmom, jeho farba je viac do modra ako u denného svetla. Pre ľudské oko je takéto svetlo neprirodzené, ale dokážete ho využiť na osvetlenie veľmi tmavých priestorov, ako sú napr. pivnice, schodiská alebo vonkajšie priestory. Dodáva sa s diaľkovým ovládačom !

Tento výrobok obsahuje svetelný zdroj s triedou energetickej efektívnosti F.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vrátane osvetľovacieho prostriedku:LED
Rozmery a hmotnosť
Výška:5,0 cm
Šírka:59,5 cm
Dĺžka:59,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore