GAO LED panel s podsvietením 36W 4300lm 4000K, 59,5 x 59,5 x 2,7 cm
Číslo výrobku 2820587Opis výrobku
Číslo výrobku 2820587
LED panel GAO s podsvietením
Tento LED panel GAO je určený na montáž do interiéru, napríklad do kancelárií, obchodov, a ďalšie. LED panel je vyrobený z kvalitného hliníka (kryt) a opatrený plastovým tienidlom. Disponuje LED svetelným zdrojom s výkonom 36 W, svetelným tokom 4300 lm a teplotou chromatičnosti 4000 K, ktorá zodpovedá neutrálnej bielej farbe svetla.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu počas veľkej časti dňa. Je to "zlatá stredná cesta", ktorú môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchýň, kúpeľní, pracovní a detských izieb. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj na osvetlenie terás, obchodov, kancelárií alebo lekárskych ordinácií.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Zariadenia so stupňom krytia IP20 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
EverFlourish Hungary Kft.
Hunyadi János út 14
1117 Budapest
info@gao.hu
4004282483540
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | LED dióda (až -90 % energie) |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 4 300 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 36 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,68 kg |
| Výška: | 59,5 cm |
| Šírka: | 59,5 cm |
| Hĺbka: | 2,7 cm |





