Just Light. Stropné LED svietidlo Edging, 2700-5000K, biela, 46,4 x 46,4 cm
Číslo výrobku 2159861Opis výrobku
Číslo výrobku 2159861
Štvorcový stropný LED panel Edging zaujme jednoduchým elegantným vzhľadom. Svietidlo v bielej farbe je vybavené dvoma pevne zabudovanými LED žiarovkami, ktoré vyžarujú svetlo so svetelným tokom 3 300 lm. Teplotu chromatickosti svetla je možné nastaviť od teplej bielej farby (2 700 K) až po dennú bielu (5 000 K) a regulovať možno aj jas svetla. Svietidlo sa ovláda pomocou bezdrôtového diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia.
Svietidlo má tiež funkciu pamäte, preto sa posledné nastavenie svietidla uloží do doby, než vykonáte novú zmenu. Svietidlo je navyše vybavené sériovým spínačom, vďaka ktorému môžete svietidlo ovládať aj bežným svetelným spínačom. Pri prvom zapnutí a vypnutí svietidla svieti celé svietidlo, pri druhom zapnutí a vypnutí svieti iba vonkajší okraj svietidla a pri treťom zapnutí a vypnutí svieti iba vnútorná časť svietidla. Vďaka použitej LED technológii je stropné svietidlo energeticky úsporné, má dlhú životnosť a zahrieva sa len nepatrne.
Rozmery: 46,4 x 46,4 x 6,2 cm
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689969790
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Nastaviteľná, teplá až neutrálna biela |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 700 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Plynulo stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,50 kg |
| Výška: | 6,2 cm |
| Šírka: | 46,4 cm |
| Hĺbka: | 46,4 cm |





































