OBI Lighting LED panel Stilo 36 W stmievateľný obdĺžnikový
Číslo výrobku 1045285Opis výrobku
Číslo výrobku 1045285
Obdĺžnikový OBI Lighting LED panel zo série Stilo predstavuje módny prvok priťahujúci pozornosť a súčasne sa hodí ako pekný zdroj svetla pre vašu obývačku, kanceláriu alebo jedáleň. Skvele sa hodí na prácu, hry alebo upratovanie. Pritom presvedčí predovšetkým obzvlášť plochým dizajnom s výškou len 1,8 cm a nízkou spotrebou energie. Svietidlo je vyrobené z kvalitného plastu a kovu, takže má elegantný dizajn.
Denné svetlo v ušľachtilom dizajne.
Svetelný panel má príkon 36 W. Farba svetla je denná biela 3000 K. Panel sa navyše dá podľa potreby tlmiť v 3 stupňoch a je regulovateľný jednoduchým svetelným spínačom. V balení sa nachádza príslušenstvo na stropnú inštaláciu.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122052435
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Klasický |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Matná biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 000 lm |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,21 kg |
| Výška: | 1,8 cm |
| Šírka: | 119,5 cm |
| Hĺbka: | 29,5 cm |







