OSRAM LED panel ESSENTIAL biely 24W, 2000lm, 2700-6500K, 1000 x 60 x 250 mm
Číslo výrobku 2779312Opis výrobku
Číslo výrobku 2779312
LED panel Osram ESSENTIAL
LED svetelný panel Osram ESSENTIAL je moderné stropné svietidlo univerzálneho vzhľadu, ktoré sa hodí najmä do obytných priestorov so stupňom krytia IP20, napríklad obývacích izieb, jedální, spální ai. Jeho tenký dizajn s kvalitným hliníkovým rámom dodá každej miestnosti jednoduchý a elegantný nádych.
Vďaka použitej LED technológii má LED svetelný panel ESSENTIAL dlhú životnosť až 25 000 hodín. Okrem toho boduje aj vynikajúcim pomerom ceny a výkonu, a pohodlným, intuitívnym ovládaním pomocou diaľkového ovládača. Pomocou diaľkového ovládača môžete ovládať rôzne funkcie ako je - nastavenie teploty farby svetla (funkcia CCT), stmievanie, časovač, nočný režim a pamäťovú funkciu. Pamäťová funkcia uloží posledné použité nastavenie svietidla. Dodávaný diaľkový ovládač je dodávaný vrátane AAA batérií.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Doporučujeme používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Teplá biela farba svetla na odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou svetla by sme mohli prirovnať k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad spální, detských izieb či obývacích izieb.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu počas veľkej časti dňa v našich klimatických podmienkach. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchyne, kúpeľne, pracovne alebo aj do detskej izby. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj pri osvetlení terasy, obchodov, kancelárie alebo lekárskych ordinácií.
Studená biela farba svetla pre prácu
Studená biela farba svetla sa hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť a koncentrácia. Odporúčame ju preto na osvetlenie kuchynských liniek, pracovných dosiek, kancelárií, dielní alebo do garáží. V priemysle, kde sa táto farba svetla vyskytuje najčastejšie, sa využíva na osvetlenie skladov, výrobných hál, čerpacích staníc .
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4099854552151
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | LED svetelné zdroje |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Hliník, oceľ |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Pevne zabudované |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 000 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 24 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,11 kg |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 25,0 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |













