Prisadené LED svietidlo ALENA, 48W, 4100 lm, 4000 K, strieborná, 114,7 x 16,1 cm
Číslo výrobku 1265982Opis výrobku
Číslo výrobku 1265982
Prisadené LED svietidlo ALENA je zo série svietidiel s integrovaným LED svetelným zdrojom. Svietidlo ALENA má obdĺžnikový dizajnový tvar a prevedenie v striebornej farbe. Svietidlo je vhodné pre umiestnenie zvlášť v pracovniach, kanceláriách, chodbách ale aj v bežnom interiéri.
Technické parametre svietidla sú: 48 W, 4100 lm, 4000 K, IP20.
Rozmery svietidlá sú 1147 x 161 x 33 mm.
Informácie o výrobcovi
Eurakles s.r.o.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov
info@eurakles.cz
8592687400447
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,00 kg |
| Výška: | 114,7 cm |
| Šírka: | 16,1 cm |
| Hĺbka: | 3,1 cm |









