Briloner LED pásik 90 diód, 12 W, 1100 lm, 4000 K + RGB, 3 m
Číslo výrobku 1013101Opis výrobku
Číslo výrobku 1013101
Tento flexibilný LED pásik výrobcu Briloner je samolepiaci a má dĺžku 3 m a šírku 1 cm. Je opatrený silikónovým povlakom, ktorý ho chráni pred vonkajšími vplyvmi. So stupňom krytia IP20 a triedou ochrany II je vhodný do interiéru. Je opatrený 90 LED diódami s celkovým výkonom 12 W a svetelným tokom 1100 lúmenov. LED pásik má teplotu chromatickosti 4000 K, ktorá zodpovedá neutrálnej bielej farbe svetla.
Navyše disponuje nastaviteľnou farbou svetla v rozsahu RGB so 4 svetelnými funkciami - flash (záblesk), strobe (blikanie), fade (vyblednutie) a smooth (plynulé) a možnosťou plynulého stmievania od 10 do 100%. Všetko je ovládateľné pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia, vrátane 1 x CR2025 batérie. Súčasťou balenia je aj napájací adaptér. Prívodný kábel má dĺžku 150 cm. V prípade potreby je LED pásik možné skrátiť po 10 cm.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu počas veľkej časti dňa. Je to "zlatá stredná cesta", ktorú môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchýň, kúpeľní, pracovní a detských izieb. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj na osvetlenie terás, obchodov, kancelárií alebo lekárskych ordinácií.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707270072
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ pripojenia: | EU konektor |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Zmena farieb |
| Funkcie: | S funkciami |
| Dĺžka osvetleného priestoru: | 300 cm |
| Dĺžka prívodu: | 150 cm |
| Celková dĺžka: | 450 cm |
| Farba kábla: | Čierna |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním zo siete |
| Druh: | LED pás |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 3 mm |
| Šírka: | 10 mm |
| Hĺbka: | 3,00 m |





































