Briloner LED pásik samolepiaci CCT, doplnková súprava, 4 m
Číslo výrobku 2517100Opis výrobku
Číslo výrobku 2517100
LED pásik Pimp your Stripe samolepiaci obsahuje 4 metre dlhý LED pásik s nastaviteľnou farbou svetla (3 000 K až 6 500 K) a 448 LED diódami. Ponúka rozšírenie pre existujúce 2 metrové základné sady, zvyšuje celkový jas na 2 000 lúmenov a umožňuje plynulé stmievanie a taktiež nastavenie teploty farieb. Ovládateľné pomocou diaľkového ovládania alebo smartfónu. Ponúka flexibilitu pri inštalácii s možnosťou skrátiť pás každých 12,5 cm, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie konkrétnym rozmerom miestnosti. S triedou ochrany IP20 pre vnútorné použitie a kompaktnými rozmermi (4000 x 8 mm) pre diskrétne umiestnenie. Jednoduchá inštalácia vďaka integrovanej 3 m lepiacej páske a priloženým konektorom (jeden krátky a jeden 10 cm dlhý) uľahčuje bezproblémovú integráciu do existujúcich osvetľovacích systémov štartovacích súprav (č. výrobku 2517043 pre diaľkové ovládanie a č. výrobku 2517050 pre ovládanie smartfónom). Voliteľne dostupné hliníkové profily ponúkajú jednoduchú inštaláciu bez vŕtania a zaisťujú rovnomerné rozloženie svetla.
Pozor: Súprava je špeciálne navrhnutá ako rozšírenie a nefunguje bez zodpovedajúcej základnej súpravy.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446743
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplá a studená biela |
| Funkcie: | S funkciami |
| Dĺžka osvetleného priestoru: | 400 cm |
| Celková dĺžka: | 400 cm |
| Počet svetiel: | 448 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním zo siete |
| Druh: | LED pás |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 36 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šírka: | 8 mm |
| Hĺbka: | 4,00 m |

























