Briloner LED pásik samolepiaci IP44, Wifi, RGBW, základná súprava, 2 m
Číslo výrobku 2517118Opis výrobku
Číslo výrobku 2517118
LED pásik Pimp your Stripe samolepiaci obsahuje 2 metre dlhý pásik s teplou bielou farbou svetla (3000K, 500 lúmenov) a je odolná proti striekajúcej vode vďaka triede ochrany IP44, ideálny pre vonkajšie použitie alebo vlhké miestnosti. Set osadený 70 bielymi a 70 RGB LED diódami sľubuje nielen rozmanité možnosti farieb a osvetlenia, ale aj životnosť 20 000 hodín a index podania farieb cez 80 pre vysoko kvalitný svetelný výkon. Súprava je ovládateľná pomocou TUYA APP s integrovanou WiFi a Bluetooth, kompatibilnou so zariadeniami iOS a Android a tiež systémami pre múdru domácnosť a ponúka maximálnu flexibilitu a inteligenciu v dizajne osvetlenia. S kompaktnými rozmermi (2000 x 10 mm) a jednoduchou inštaláciou vďaka 3 m káblu, 24V 1000mA driveru, držiaku kábla a integrovanej 3 m lepiacej páske umožňuje súprava bezproblémovú integráciu a individuálne prispôsobenie skrátením každých 20 cm. Voliteľné hliníkové profily s uchytením umožňujú jednoduchú inštaláciu bez vŕtania a rovnomerné rozloženie svetla, ideálne pre kutilské projekty.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446965
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ pripojenia: | EU konektor |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplá biela/viacfarebné |
| Funkcie: | S funkciami |
| Dĺžka osvetleného priestoru: | 200 cm |
| Dĺžka prívodu: | 300 cm |
| Celková dĺžka: | 500 cm |
| Počet svetiel: | 140 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním zo siete |
| Druh: | LED pás |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 262 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šírka: | 10 mm |
| Hĺbka: | 2,00 m |





























