Briloner LED pásik samolepiaci Wifi, RGBW, základná súprava, 2 m
Číslo výrobku 2517084Opis výrobku
Číslo výrobku 2517084
Set LED pásik Pimp your Stripe samolepiaci obsahuje 2 metre dlhý LED pásik RGB+W a ponúka tak flexibilné osvetlenie so 70 teplými bielymi LED (3000K, 500 lúmenov) a 70 RGB LED pre širokú škálu farieb a nálad. Ovládateľné cez TUYA APP cez WiFi a Bluetooth, kompatibilné s iOS a Android a je možné ho integrovať do systémov chytrej domácnosti. Voliteľné hliníkové profily uľahčujú inštaláciu bez vŕtania a zaisťujú rovnomerné rozloženie svetla. Plynulo variabilné stmievanie a rozmanitý výber farieb prostredníctvom aplikácie umožňujú dokonalé nastavenie pre každú príležitosť. Kompaktné rozmery (2000 x 10 mm) umožňujú nenápadnú integráciu do akéhokoľvek konceptu miestnosti. Jednoduchá inštalácia vďaka 3 metre dlhému káblu, 24V 1000mA driveru a držiaku kábla, vrátane 3 m lepiacej pásky pre bezpečné uchytenie. Prúžok je možné skrátiť každých 20 cm na individuálnu úpravu dĺžky. Systém je možné rozšíriť až o dve 4 metrové predlžovacie sady na maximálnu dĺžku 10 metrov, ideálny pre osvetlenie väčších plôch alebo realizáciu individuálnych konceptov osvetlenia.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446927
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ pripojenia: | EU konektor |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplá biela/viacfarebné |
| Funkcie: | S funkciami |
| Dĺžka osvetleného priestoru: | 200 cm |
| Dĺžka prívodu: | 300 cm |
| Celková dĺžka: | 500 cm |
| Počet svetiel: | 140 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním zo siete |
| Druh: | LED pás |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 152 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šírka: | 10 mm |
| Hĺbka: | 2,00 m |

























