Briloner LED páska SUPERLINE 90 LED, 760 lm, 3 m
Číslo výrobku 1013077Opis výrobku
Číslo výrobku 1013077
LED pásik radu Superline od spoločnosti Briloner má 90 teplých bielych LED s celkovým príkonom 10 W a 760 lm na dĺžku 3 metre. LED pásik je možné zapínať a vypínať pomocou káblového spínača. Pásik je samolepiaci pomocou pásky 3M s káblom dlhým 1,8 m. Životnosť až 50 000 hodín. Šírka pásky 8 mm.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707311072
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ pripojenia: | EU konektor |
| Povrchové lampy: | Matná |
| Odolnosť proti UV žiareniu: | Nie je odolné proti UV žiareniu |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplé biele svetlo |
| Funkcie: | Bez funkcií |
| Dĺžka osvetleného priestoru: | 300 cm |
| Dĺžka prívodu: | 180 cm |
| Farba kábla: | Biela |
| Počet svetiel: | 90 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním zo siete |
| Druh: | LED pás |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 96 g |
| Výška: | 3 mm |
| Šírka: | 8 mm |
| Hĺbka: | 3,00 m |

















