FK technics USB LED pásik TV/PC so spínačom, 4 W, 220 lm, 6000 K, 1 m
Číslo výrobku 2419497Opis výrobku
Číslo výrobku 2419497
USB RGB LED pásik pre TV/PC FK technics
Nemusíte si trápiť oči v tme, ani zbytočne plytvať energiou pri zapnutej lampe či lustra. Tento USB RGB LED pásik FK technics je ideálny na podsvietenie steny za TV a uľaví vašim očiam pri sledovaní v tme. Tento LED pásik zlepšuje kontrastné pomery a osvetlí pozadie televízora bez akýchkoľvek tieňov.
Montáž je jednoduchá a rýchla, stačí prepojiť priloženými káblami a konektormi a pomocou lepiacej pásky na zadnej strane jednoducho prilepiť na požadované miesto. USB port sa pripojí do TV/PC a nie je nutné dokupovať žiadny ďalší adaptér, káble ani zásuvky! Opasok je napájaný priamo z USB a na kábli je vypínač pre manuálne ovládanie.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Studená biela farba svetla pre prácu
Studená biela farba svetla sa hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť a koncentrácia. Odporúčame ju preto na osvetlenie kuchynských liniek, pracovných dosiek, kancelárií, dielní alebo do garáží. V priemysle, kde sa táto farba svetla vyskytuje najčastejšie, sa využíva na osvetlenie skladov, výrobných hál, čerpacích staníc alebo aj parkovísk.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
FK technics, spol. s.r.o.
Hartigova 1883/62
130 00 Praha 3
plevova.d@fkt.cz
8591636027179
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ pripojenia: | USB |
| Technológia: | LED |
| Celková dĺžka: | 100 cm |
| Počet svetiel: | 60 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním zo siete |
| Pripojovacie napätie: | 12 V |
| Druh: | LED pás |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 32 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 7,0 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |















