LUX-TOOLS LED nastaviteľný stavebný reflektor 10 W, 850 lm, 4000 K, 94 - 163 cm
Číslo výrobku 2264778Opis výrobku
Číslo výrobku 2264778
LED stavebný reflektor LUX vám poslúži ako mnohostranné pracovné svietidlo, ktoré využijete v domácnosti, v dielni aj vo vonkajších priestoroch so stupňom krytia IP65. Reflektor stojí na 3 žltých a je výškovo nastaviteľný od 94 - 163 cm. Je vyrobený z ľahkého a nehrdzavejúceho hliníka v čiernej farbe. Je tiež vybavený držiakom s funkciou naklápania, môžete tak uhol vyžarovania stavebného reflektora nastaviť do 110 °. Reflektor je možné tiež sňať zo statívu. Stavebný reflektor je vybavený integrovaným LED svetelným zdrojom s výkonom 10 W a svetleným tokom 850 lm. Vyžaruje dennú bielu farbu 4000 K. Maximálna životnosť reflektora je 25 000 hodín. Na prevádzku reflektora je potrebná zásuvka 230 V. Reflektor je vybavený káblom s dĺžkou 1,5 m.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121715
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Žltá |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Trieda ochrany IP: | IP65 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Materiál tienidla: | Hliník |
| Materiál rámu: | Železo |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 10 W |
| Výškové nastavenie: | Výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,00 kg |
| Výška: | 176,0 cm |
| Šírka: | 125,0 cm |
| Hĺbka: | 108,0 cm |









