Brilliant LED stropné svietidlo Leonie 42W, 4500lm, 3000-6500K, RGB, pr. 49x7 cm
Číslo výrobku 2779064Opis výrobku
Číslo výrobku 2779064
LED stropné svietidlo Brilliant Leonie
Stropné svietidlo Brilliant Leonie je funkčné LED svietidlo s moderným ovládacím systémom. Ponúka jasné a rovnomerné osvetlenie pre rôzne obytné priestory, napríklad do obývacích izieb, spální, kancelárií a ďalších miestností interiéru. Jednoduchý biely design zapadne do každého štýlu.
Svietidlo Brilliant Leonie je vybavené LED svetelným zdrojom s výkonom 42 W a svetelným tokom 4500 lm. Stmievanie, teplotu chromatickosti 3000-6500 K od teplej bielej až po dennú bielu farbu svetla, a zmenu farieb RGB je možné pohodlne ovládať pomocou priloženého diaľkového ovládača. Ovládač vyžaduje 2 batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia a je nutné ich zakúpiť samostatne. Svietidlo je navyše vybavené funkciou nočného svetla, ktorá poskytuje mäkké svetlo na príjemnú orientáciu v tme. Integrovaná funkcia časovača umožňuje tiež automatické nastavenie vypnutia po krátkom čase svietenia.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Teplá biela farba svetla pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou svetla by sme mohli prirovnať k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad spální, detských izieb či obývacích izieb.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu po veľkú časť dňa v našich klimatických podmienkach. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchyne, kúpeľne, pracovne alebo aj do detskej izby. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj pri osvetlení terasy, obchodov, kancelárie alebo lekárskych ordinácií.
Studená biela farba svetla pre prácu
Studená biela farba svetla sa hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť a koncentrácia. Odporúčame ju preto na osvetlenie kuchynských liniek, pracovných dosiek, kancelárií, dielní alebo do garáží. V priemysle, kde sa táto farba svetla vyskytuje najčastejšie, sa využíva na osvetlenie skladov, výrobných hál, čerpacích staníc alebo aj parkovísk.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Brilliant AG
Brilliantstrasse 1
27442 Gnarrenburg
obi@brilliant-ag.com
4004353461125
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | LED svetelné zdroje |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast-kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo + RGB |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 4 500 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Stmievanie: | Plynulo stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,30 kg |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šírka: | 49,0 cm |
| Hĺbka: | 49,0 cm |



































