17.2.2020 6:59


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Brilo LED Panel 1 x LED/23 W obdĺžnikový biely

Č.výr. 1355890
  • Kvalitné materiály (plast a kov)
  • Moderný a praktický design
  • Ľubovoľné nastavenie farby svetla
  • Stmievateľný
  • Vrátane diaľkového ovládania
Informácie o výrobku
54,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

11 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1355890

Brilo LED panel je vyrobený z prvotriednych a odolných materiálov (plast a kov). Disponuje najmodernejším LED modulom, vďaka ktorému má len minimálnu spotrebu elektrickej energie. Jeho vyššia cena sa tak preukázateľne odzrkadlí na nižších nákladoch a v priebehu krátkej doby sa dokáže sám zaplatiť z usporených peňazí. S príkonom 23 W a svetelným tokom 2200 lm vytvára príjemné a jasné svetlo, ktoré ale neoslňuje ani neťahá oči. Jeho design sa nesie v neutrálnom bielom farebnom odtieni a dôraz sa kladie najmä na jeho jednoduchosť, čomu dopomáhajú tenké línie a hranatý tvar. LED panel tak pôsobí veľmi moderme a zároveň prakticky. Vďaka svojím vlastnostiam a vzhľadu sa v podstate hodí do akejkoľvek miestnosti a jeho veľká výhoda spočíva v tom, že si môžete podľa svojej nálady meniť farbu svetla, ktoré bude panel vyžarovať a to na veľmi širokej škále 3000-6400 K. Teplé biele svetlo dosiahnete pri 3000-3500 K. Tento farebný odtieň je najbližšie klasickej žiarovke, má príjemnú žltú, až oranžovo-červenú farbu pripomínajúcu oheň či východ alebo západ slnka. Ľudské oko ju vníma ako bezpečnú a relaxačnú - navodzuje pocit pohody, a preto sa hodí pre chvíľe, kedy chcete relaxovať a odpočívať. Denné/neutrálne svetlo dosiahnete pri 3500-5500 K. Tento farebný odtieň sa najviac približuje prirodzenému dennému svetlu, má bielu až jemne namodralú farbu. Je to farba podporujúca aktivitu a sústredenie a je teda vhodná práve vtedy keď chcete pracovať alebo študovať. Studené svetlo dosiahnete pri 5500-6400 K. Tento farebný odtieň pôsobí chladnejším a ostrejším dojmom, jeho farba je viac do modra ako u denného svetla. Pre ľudské oko je takéto svetlo neprirodzené, ale dokážete ho využiť na osvetlenie veľmi tmavých priestorov, ako sú napr. pivnice, schodiská alebo vonkajšie priestory. Dodáva sa s diaľkovým ovládačom !

Technická specifikace

Detaily výrobku

Štýl:
moderný
Materiál tienidla:
plast
Tvar:
hranatý
Vrátane osvetľovacieho prostriedku:
LED
Počet svetelných zdrojov:
1
Lúmen:
2 200 lm
Trieda ochrany IP:
IP20
Stmievanie:
stmievateľné
Diaľkový ovládač:
s diaľkovým ovládačom

Rozmery a hmotnosť

Výška:
4,8 cm
Šírka:
25,0 cm
Dĺžka:
100,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore