Brilo LED stropné svietidlo Slim biela 30 W, 3600 lm, 4000K, pr. 37,5 x 3,3 cm
Číslo výrobku 2709517Opis výrobku
Číslo výrobku 2709517
LED stropné svietidlo Brilo Silin
Toto moderné LED svietidlo kombinuje tenký dizajn s elegantným hviezdnym efektom a je ideálny pre obývacie izby, spálne alebo chodby. Svietidlo má nízkou výškou 3,3 cm a priemer 37,5 cm. Disponuje výkonom 30 W so svetelným tokom 3600 lm a teplotou chromatičnosti 4000 K, ktorá zodpovedá neutrálnej bielej farbe svetla. Svietidlo disponuje efektom hviezdneho neba.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva často označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu počas veľkej časti dňa. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je napríklad na osvetlenie kuchýň, kúpeľní, pracovní, obývacích či detských izieb. Často je tiež využívaná na osvetlenie terás, balkónov, obchodov, kancelárií alebo lekárskych ordinácií.
b>LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 90% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707486817
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | LED dióda (až -90 % energie) |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 600 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 30 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,00 kg |
| Výška: | 3,3 cm |
| Šírka: | 37,5 cm |
| Hĺbka: | 37,5 cm |



















